Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hőmérsékleten üzemelnek...

Milyen hőmérsékleten üzemelnek a szabványos 55W-os halogén izzók?

Figyelt kérdés
Szeretném festeni a h11-nek a búráját. Áttetsző üvegfestékek vannak csak nem tudom milyen hőállóságút keressek. Azt tudom, hogy létezik mert a gyárban is ilyenbe mártják bele őket.

2021. márc. 29. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ne fesd azt át, mert szarul fogsz látni nála.
2021. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vortrex ***** válasza:
33%

[link]


Srác megmérte fahrenheitben. Körülbelül 60-70°C-ra adódik, de lényeges, hogy az energiája egy részét kisugározza, szóval ha lefested, akkor sokkal forróbb lesz. Szerintem leég róla minden, amit te háztájiban rá tudnál kenni

2021. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ugye nem közútra akarod használni?
2021. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem értem ha veszek ugyanolyan festéket amit az izzó összeszerelő gyárakban használnak és ugyanúgy belemártom mint a gép, akkor mitől égne le meg miért lenne bármi baja? A gyárilag sárgára meg kékre festett izzók se robbannak szét meg ég le róla a festék.
2021. márc. 29. 13:05
 5/9 Vortrex ***** válasza:
Próbáld ki
2021. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Többe fog kerülni az a festék mintha vennél sárga izzót :D
2021. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
#2 LED-eset mért meg...csúnya lenne, ha egy izzó csak 60-70 fok lenne. Jó az 150-200 foknak is, minél kisebb a búra, annál melegebb lesz.
2021. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vortrex ***** válasza:
0%
Használj fordítót, ha nem beszélsz angolul
2021. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel mit írt az a majom. Tapasztalat, hogy egy halogén izzó már másodpercek alatt melegebb tud lenni, mint 100°C. AZ hogy egy hozzá nem értő mit mókol a fos kínai játék hőmérőjével, nem érdekel. A net mindent elbír, az pedig hogy az izzó sokkal melegebb mint 100 fok, saját tapasztalat.
2021. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!