Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri a continental gumi egy...

Megéri a continental gumi egy öreg 1.4-es f astrára?

Figyelt kérdés

Első kocsi, mivel elég gány gumikkal vettem, ezt rögtön cserélném is.


Alapvetően úgy vagyok hogy gumival nem szórakozunk, az a kapcsolat köztem meg a talaj közt, megveszem a drága continentalt.


Kérdés, van értelme? Nem egy erőgép a jármű a maga 60 lovával, és pályán se fogom használni.



2021. ápr. 2. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

175/65 R14-es gumi vetelara nem egy nagy osszeg!

Nyugodtan vedd meg!

2021. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy igen! Az autó olcsó, de az életed és a testi épséged nem!
2021. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%

#8: Én nem a "jó és rossz" gumit hasonlítottam össze, pont én írtam, hogy inkább egy olcsóbb téli-nyári szett mint egy minőségi négyévszakos.

Egy kevésbé márkás olcsó téligumi és egy minőségi négyévszakos között jégen nagyon nem 34 vs 38 lesz a különbség, hanem jóval több, a téli javára.

"Hány esetben fordul ez elő egy gumi élettartama alatt?" Biztonsági öv van az autódban? Elsősegély csomagot hordasz magadnál a kocsiban? Arra hányszor volt szükség az évek alatt? A biztonságot nem lehet úgy nézni, hogy megszámolod, hányszor volt rá szükség.

2021. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Lehetőleg gumisnál rakasd fel :D


Priceless a sok "menőgyerek" nézése amikor meglátják...

Nálam is néztek amikor a 30 éves autóra rakattam fel a 120e forintos Bridgestone szettet, más meg a több milliós audikra, mercikre tetették fel a Barumot, Matadort meg Taurust :D

2021. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, conti lesz. Es persze hogy gumisnal csinaltatom, vannak dolgok amikhez nem ertek, a kocsi pont az :D mivel nem is erdekel, kifizetem mas tudasat minthogy magamnak koklerkodjak
2021. ápr. 3. 20:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Valóban nem kell túlmisztifikálni, de attól még a jó gumi jó gumi marad. Ezt mindenkinek a saját pénztárcája dönti el. Mellesleg nem csak ebben jó egy jó gumi, hogy jobban tapad, hanem hogy valóban ki lehet használni a teljes futófelületet, amíg el nem kopik, és nem kell kidobni idő előtt, mert már három évesen körbe van repedezve. Nem fog idő előtt felkeményedni, de nem is fog két év alatt elkopni, mint az Eco gumik.
2021. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem megfelelt a Matador is.


Tizenpár éve használjuk a családi autón, eddig nem volt vele különösebb probléma.

2021. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!