Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Lancer 2005-2006...

Mitsubishi Lancer 2005-2006 mondanátok tapasztalati véleményt róla?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2006-os példányom van. 86000 km-rel vettem, most 122 ezer van benne. 4 év alatt, ami előjött: az első féktárcsák hullámosak voltak, rázott a kormány, előjött egy rohadás a hátsó íven, kiderült, ki volt gittelve két tenyérnyi rész. A belső finom anyagokkal lett megcsinálva, és a momo kormány elég sportos dizájnt kölcsönöz neki! Sok korabeli prémium autóban volt bőr kormány, bőr váltógomb. Az 1.6-os motor átlag 6,4 körül eszik, és átlag használatra kiváló. A 2.0-ás motor érzetre nem annyival erősebb, de jóval többet eszik.

Ami jó:- Alkatrészárak nem veszélyesek(Karosszériaelemek drágábbak)

- Strapabíró, kevés szervizszükséglet

- Megbízható, csendes motor

- A sedan spoilerekkel igazán sportos kinézetű, megnézik az utcán, a típustársak mindig integetnek

- A beltér kultúrált, jó anyagok vannak mindenhol

Hátrány: -Fordulóköre, mint a pótos Ifáé

- Szeret korrodálni, főleg a hátsó kerékjárati ív, tank, tankbetöltő cső, motorbölcső

-200 ezer km felett relatív olajfogyasztás

- néha a fűtés-hűtés gombjai rakoncátlankodnak

- alacsony embereknek nem jó!!!! 168 cm vagyok, és annyira előre kell tolni az ülést, hogy könyöklő használhatatlan, a biztonsági övet keresni kell a hátam mögött, mert távol van.

- a kormány csak sima szervós, városban a fordulókör, és a kemény kormányzás miatt halál a parkolás

- A fék hamar korrodálódik, ha víz éri, utána pár fékezésig olyanhangjavan, mint egy vaskordénak szó szerint

- bontóból cucc nehezebben jön, mint pl. egy G astrához, amiből minden utcában van 2.

2021. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. ápr. 5. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!