Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic 6 gen1997alá...

Honda civic 6 gen1997alá beférne ez a kerék?

Figyelt kérdés

9J 16" és ET 30

Az agyméret stimmel viszont az et kevesebb, meg nemtudom hogy a méret végett beférne e


2021. ápr. 5. 10:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Nekem az et számom 45 ez meg ugye 30.

Az jól tudom másfél cm számítana kifelé?

2021. ápr. 5. 10:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Mb vagy ek? Biztos hogy nem fer el. Vagy legyen keskenyebb vagy nagyobb legyen az et. De legjobb lenne mindketto. 8j et 35 szerintem jol nezne ki es elferne.
2021. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mb

Meg nemtudom a 16" alamegy e, sárvédő ivet nem e érné

2021. ápr. 5. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
16 az teljesen jo, sot meg a 17 is jo. Meg a kozepfurat merete is szamit, kisebb ne legyen mint a gyari ertek mert nem tudod ratenni, de ezt gondolom tudod. Ugyanugy az osztokornek is passzolni kell.
2021. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem :) és köszönöm!

Igen az agy mérettel és az osztókörrel tisztában vagyok.

Az Et szám eltérés nem világos teljesen meg a "9j" "8j" ezek nem tiszták még hogy mit is jelentenek.

2021. ápr. 5. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A j a szelesseg, az et hogy mennyire van bent vagy log ki. Minel kisebb azt et annal jobban kilog.
2021. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!