Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fojtószelephibája okozhat...

Fojtószelephibája okozhat kerepelő szelepcsattogáshoz hasonló hangot ?

Figyelt kérdés
Elég hangosan kerepel az autóm es kiirta a műszerfal a eac fail hibakódot egyszer. Összefügg a kettő? Ford fiesta 2004. 14 tdci

#Ford #hibakód #Eacfail
2021. ápr. 6. 03:58
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Folytószelep hibakor álltalávan az alapjárat szogott megbolondulni esetleg rángathat vagy nem engedi pörgetni a motort
2021. ápr. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olvasstas hibakódot
2021. ápr. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
Biztos,hogy semmi koze a kettonek egymashoz.....semmilyen folytószelep hibatol nem fog kerepelni a motor
2021. ápr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dieselben foLY(?)tószelep? Már megint kezditek a baromságot?
2021. ápr. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Keszthelyrol Debrecen tavolsag . 15 km el i dulas utan kerepelo hangot hallotam . Utanna pestnel kiirta ezt a kodot .

Ma reggel indotom megszunt a hang .

Van valakinek tippje mi lehet ez ?

2021. ápr. 6. 07:40
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
Az a tippem,hogy ezt ebben a formában az ezotéria rovatban probald....ott vannak látók meg táltosok,meg ha szerencséd van akár távgyógyítók is.......
2021. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na most tatrottal egy het szunetet ujbol elovetted a temat de mar a 3. Fajta autit kerdezed
2021. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a linknek mi köze van hozzam . Attol mert ford . És milyen szünetet tartottam ? Az utolso kerdesem az volt az autorovatban hogy kon3k mi a véleménye a ford motorolajról ha jól tudom ez az oldal azert van hogy akár több kérdést is feltegyünk
2021. ápr. 6. 16:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Okozhat csattogást, ha a 2 icike picike csavar egyike elszabadult és lepacsozott a szelepekkel. Egyébként tudtommal dízelben nincs is fojtószelep.
2021. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!