Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó a Chevrolet Captiva?

Milyen autó a Chevrolet Captiva?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
vijetnámi
2010. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koreai, de mindegy.

De mennyire megbízható?

2010. aug. 20. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
amennyire egy vijetnámi autó
2010. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úgy látom jó kedve van az 54%-os válaszolónak :) sose legyen rosszabb!


úgy gondolom a captiva egy megbízható autó. szerencsére már kipróbálhattam egyet, és azt kell mondjam, hogy hihetetlenül jól megy. jó úttartás, jó gyorsulás, ameddig én próbálgattam, addig nekem minden tökéletesnek tűnt. persze csak kb 10 percet mentem vele, szóval ennyi idő alatt nem lehetett kiismerni. az opellel mostanában nagyon együtt vannak a chevroletek, és mivel az opel nem rossz minőséget nyújt, ezért gondolom hogy a chevroletek minősége is sokat javult az utóbbi időben. ez már nem daewo, ez chevrolet :)

amúgy imádom a chevroleteket, ha lenne rá pénzem akkor vagy cobaltot vennék (sajnos Magyarországon nem nagyon lehet kapni, scak behozatni lehet a chevrolettel = idő) vagy captivát vennék. :)

2010. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19:49-es vagyok. azt még hozzátenném, hogy én a 150 lovas dízelt próbáltam ki. nem tudom ezeken kívűl még milyen motorok vannak hozzá, de nekem a 90 lovas corsám után, félelmetesen erősnek tűnt :)
2010. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tiszta opel antara!! szerintem jó autó!!! kicsit talán tágasabb a hátsó része antaránál..
2010. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak szerintem olcsóbb az antaránál, bár nem néztem az árlistákat. szerintem a captivát választanám antara helyett
2010. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%os vok, igaz hogy olcsóbb, legalább 1 millióval..
2010. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!