Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennél egy lakkhibás autót?

Megvennél egy lakkhibás autót?

Figyelt kérdés
Műszakilag rendben, a beltere se lelakott, viszont pereg le a lakk az autóról. Megvennél egy olyan autót?
2021. ápr. 6. 20:34
1 2
 1/15 Fsms ***** válasza:
21%
Nem valószínűleg totálkárból támasztották fel.
2021. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi ilyesmi, igaz, egész életében csillaggarázsban állt, legtöbbször a napon.
2021. ápr. 6. 20:39
 3/15 anonim ***** válasza:
Van kettő is, ocsortány ahogy kinéz úgy, de nem rohad és szép a belő tere, több alkalommal kérdezték, hogy miért nem érdekel, hát mert 400 ezer forint egy teljes festés. Így legalább nem érdekel ha lekoccolja valaki.
2021. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Aprópénzért ideiglenesen igen, amíg össze nem gyűlik a pénzem valami jobbra.
2021. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ha amugy minden rendben vele, és nem egy mai darab


simán megvehető, főleg mert bőven lehet alkudni


A lakksérülés szépséghiba, az autó funkciónális használatát nem befolyásolja


Amugy rengeteg lakhibás autó van, ahogy öregszenek, estleg sérülés miatt javítják ugy lesz egyre rondább a fényezés.


Sokan nem vennének meg egy lakhibás autót, de ha csillog villog és közben meg teel van müszaki gondokkal meg megveszik


szerintem inkább ronda leygen mint szar...:)

2021. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
#5 szerintem meg inkább szép is legyen és jó is :)
2021. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én vettem már lakhibás autót.. Olyat ami rohad, taxi volt, műszaki nélkül, csúszik a kuplungja is... Hogy miért? Mert egy Magyarországon ritka veterán autó. Azóta már csak a kuplungot kell lecserélni és mehet műszakira.
2021. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Simán.

Ha nem volt rommátörve, vagy nem rohad és technikailag oké akkor nem érdekelne. Az én autómon is vannak festékhibák, nem dísznek van hanem használom. Az érdekel hogy működjön, ne hagyjon az út szélén. Azt meg tudja így is.

2021. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Piros?
2021. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9. Az hát. :D
2021. ápr. 6. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!