Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotoros kerékpárra, van...

Segédmotoros kerékpárra, van aki szerelt sima kerékpárváltót?

Figyelt kérdés
Tehát bowdenes üzemeltetésű váltóra gondolok, 50-es mopeden pl. Mondjuk Babetta 207 bicikliváltóval?

2021. ápr. 7. 19:32
 1/3 Tamas3791 ***** válasza:

Uh, én megpróbáltam első lánckerékre akartam tenni, de nincs hely, szét flexeltem a fél deknit és nem fér el, mert ugye nem jó rá a sima lánc mint a biciklire hanem vastag kell.

Tehát előre nem lehet tenni, mert nem fér el, kivéve ha levágod az egész dekni felét, de akkor meg nem tudod feltenni a gyújtást.


Hátra pedig lehetetlen lenne tenni, mivel ott van a lengőkar és a kipufogó és a fék.


Egyetlen emberről tudok aki csinált ilyet Farkas Gábor, youtube-on fent van. Én róla próbáltam meg utánozni, de nem sikerült, nem fért el a lánc a mágnes blokk féltől

2021. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátra v.mi agyváltót tuti össze lehetne hozni.
2021. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tamas3791 ***** válasza:

Oké hátra ha valahogy sikerül is betenni az agyváltót, ami szerintem egy komplett kerék csere, attól még azt is meg kell hajtani. A babetta lánca sokkal vastagabb mint egy sima bicikli lánc, éppen ezért nem fog illeszkedni a fogak közé, vagy ha illeszkedik is, oldalra ki fog járni, és ledobja a láncot vagy akár be is akadhat.

Ha ezt is sikerülne megoldani, akkor mutasd meg hogy le utánozzam :D :D

2021. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!