Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C4 turbó hang leállítá...

Citroen C4 turbó hang leállítás után?

Figyelt kérdés

2013as 1.6 HDi 82kW


Üzemmeleg motor, leállítás után 1 másodpercenkénti kis nyikorgásokat hallani kb. 10 másodpercig, gondolom a turbó pörög még, aztán megáll. Ma vettem észre először, síri csendben, szóval elég halk az egész. Jelenthet ez valami csapágy/kenési problémát, vagy nem kell vele foglalkoznom?



#turbó #nyikor
2021. ápr. 9. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ui igaz, lehet hogy valakinek még egy Ssang yong Rodius sem elég nagy.
2021. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#9 Jah, elvakult zöld vagyok. Igen. 12 litert eszik alattam az autó városban és 6 másodperc alatt van százon, annyira vagyok elvakult zöld :D


Tényleg nem szeretnék neked felsorolni semmit, lévén nem akarlak meggyőzni, neked a filléreskedés a főszempont, nekem egészen mások.

A puha futómű azt jelenti egyébként hogy nem tart.

2021. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ennek örülök.


Miért lenne filléreskedés, ha nem benzinessel járok munkába? A puhább futómű meg azt jelenti, hogy nem sportautó.


Ezen felül érdekel, hogy mit hajtasz, csak a hitelesség kedvéért.

2021. ápr. 13. 15:51
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet, de azt is jelenti hogy dülöngél, és nem támaszt. :D

Nyilván az átlagpógárnak kényelmesnek hat. De nem stabil.


Maradjon titok, legyen elég hogy 250 ló feletti húzott japán gépet hajtok.


De jól elkanyarodtunk az alapkérdéstől. :)

2021. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem dülöngél, próbálj ki egyet.


Na, valami Celica, vagy Honda?


El, de végülis itt már csak mi beszélünk, más válaszára már nem igen számítok. Azóta nem hallottam a hangot, valszeg az eső miatt, ami verte a garázstetőt. 😁

2021. ápr. 13. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!