Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Öngyilkos ötlet megvenni egy...

Öngyilkos ötlet megvenni egy ilyen Alfa-t nettó 200-as fizu mellett?

Figyelt kérdés

[link]


Pályakezdő vagyok, minden álmom egy Alfa és hamarosan erre lenne is pénzem viszont állandóan hallom, hogy így az Alfa úgy az Alfa, műhelyben fogsz lakni stb.

Nos ráadásul nekem munkábajáráshoz is kellene, mert naponta 90 km-t vezetek a munka miatt. Viszont az utolsó filléremet is odaadnám csak ne hagyjon cserbe, de kérdés, hogy ehhez adott esetben elég egy 200 ezres fizetés. Megvegyem vagy mit tanácsoltok?

Annyira tetszik!



2021. ápr. 10. 22:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdezô, az ész érvek mellet dönts és ne vedd meg.

Keress megbízhatobb autót.

2021. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 krwkco ***** válasza:
39%
Ez egy 17 éves autó. Szerinted miért akarja a tulaj eladni? Ő nyerte a lottóötöst? Valószínűleg azért, mert olyan hibája van vagy lesz a közeljövőben, amit ő már nem tud megoldani. Te képes leszel rá?
2021. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
33%
De ha Alfa kell, meg ennyire álom, akkor miért nem veszel újat, ami megbízható, garanciás, minőségi, jó? Nekem a Mazda mx-5 volt az álmom, mégse vettem semmi pénzért egy gány 30 éves NA-t, hanem 1 hónappal összegyűlt a pénz egy vadiújra, 0 km-es, frissen szalonból kihozottról. Ezért dolgoztam, erre gyűjtöttem, ez volt a célom, ezt szeretem. Te is meg tudod ezt csinálni. Egy mai Alfa Guilera vagy mi a neve az kegyetlen jó autó, tényleg. És ne értsd félre, nem flex miatt írtam, hogy nekem milyen autóm van, bár már tudom, hogy le lettem pontozva miatta. Egyszerűen azért írtam, mert ha nekem sikerült, akkor neked is sikerülhet. Átlag paraszt vagyok, nem ügyvéd vagy főorvos vagy valami vezetői poszton ülő. Nem-nem. Szóval a lényeg, hogy neked is elérhető ez, hogy egy újat vagy legalább újabbat vegyél, érted.
2021. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
50%
*"hanem 1 hónappal ezelőtt összegyűlt a pénz egy vadiújra"
2021. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
200k-s fizetésre elég nagy bátorság bármilyen autót vállalni.
2021. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#5: Nekem ne mondd már, hogy annak a sok rommá hajtott papír Suzuki tulajnak 300k-s fizuja van, mert kiröhöglek.
2021. ápr. 10. 22:48
 7/33 anonim ***** válasza:

200k-ból ne élményautót vegyél. Valami sima Opel vagy Suzuki jöhet csak szóba.


Egyébként a belinkelt autó, hát elég szomorú állapotban van. Nevetséges, hogy konkrétan ott a slag, amivel lelocsolta a tulaj fényképezés előtt, hogy valahogy kinézzen szegény, de a küszöbött már nem törölte volna át. A belterén meg látszik, pl. a kormányon, hogy elég leharcolt már.

2021. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Nincs nekik. És te is ennyire szeretnéd vinni az életben hülyegyerek? Gondolkodjál már el. Abból a szaros hugyos fizetésből mennyi marad, ha naponta elautókázol kb 100 km-ert? Kb hetente tankolhatod tele, nekem az autóm egy kis egyterű, de már azt a 45 literes tankot sem nyomod tele 15k-ból.

Kocsikopást, biztosítást meg nem is számoltuk.

2021. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Az észérvek nem emellett szólnak, de egy autóválasztás nem kizárólag észérveken alapul (legalábbis nálunk, autómániásoknál).

Nekem nem kellene, mert nem eseteim az Alfák. Ha az lenne, akkor viszont megvenném. Oké, hogy biztos több elmegy rá, mintha egy G Astrát vagy egy Golfot veszel. De az ember szivesebben költ többet egy olyan autóra amit szeret és amibe örömöt talál, mint arra ami csak egy közlekedőedény neki.

2021. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Előzőhöz, nézz utána az előéletének. Ha valós a km, akkor bevállalható lehet
2021. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!