Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 kerékméret?

BMW E46 kerékméret?

Figyelt kérdés
Hali. Jön a nyár és visszapattintanám a nyári szettet az autóra. E46 touring. Tavaly mielőtt le lett véve a nyári, elég instabilnak éreztem az autót, fékezésnél félrehúzott, ha a kamion/traktor kijárta az utat és nem belementem a nyomba szintén félrehúzott, egyszóval elég instabil volt az autó, 225/45/r17 a nyári, a téli 205/55/16 és a télivel nem csinálja ezt amit most leírtam. Télivel nagyon szépen fut az autó. Vajon túl nagy rá ez a kerék? Ki milyet használ? Én akárhány csopiba láttam, mindenki ekkorát vagy akár szélesebbet rak fel semmi gonddal.

2021. ápr. 11. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a kerék akkor az nem húz félre soha.

Nézesd meg, ki kell egyensúlyoztatni és akkor meglátszik hogy van e valamilyen baja.

2021. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is E46 van, ugyan ezt tapasztaltam régen. Gyári M pakettes.

Feltettem a nyárit, és eléggé húzott ide-oda az autó, ha úthiba volt, vagy ráfékeztem.


Azóta cseréltem kompletten lengőkart, oldalsó felső szilentet, és stab pálcákat. Ezután elvittem futómű beállításra.

Nagyon sokat javult, de télivel sokkal jobban mozog az autó most is.


A nyarim nekem azota nagyobb lett, ketszeles es hatul 255/35/18 elol 225/45/18.

Minel nehezebb a kerek rajta, annal erezhetobb a jelenseg.


Ha netan lengokart cserelnel, javaslom, hogy ne tedd ugy mint en, mert ra 3 evre elfaradt megint.

Poliuretan szilentet szoktak tenni a regi szilent helyere, maga a lengokar meg orok elet kb. Keress olyat, aki foglakozik ilyennel, sokkal tartosabb es feszesebb lesz.

2021. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok. És amit az első ír, az kicsit téves. Centirozásra gondol, de ha ez lenne a hiba, rázna az autó, nem pedig oldalra húzna.
2021. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A keréktől nemigen húzhat félre a kocsi, szépen leírták már előttem bővebben.
2021. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 zoll
2021. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!