Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 155/80 R13-as nyári gumihoz...

155/80 R13-as nyári gumihoz mekkora méretű alufelnit lehet venni?

Figyelt kérdés

Az autó egy 2002-es Opel Corsa C 1.0 (43 kW).


A www.wheel-size.com ehhez a gumimérethez 5x13 4x100x56.5 ET43-as felniméretet ad meg. Ilyet aluban EDDIG még nem találtam, így valami mást kellene választanom, ami a Corsához jó.


Tudtok-e ilyet, vagy valami más felniméretet bírnátok-e ajánlani?


Köszönöm!



2019. jún. 21. 14:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis találtam ilyen felniméretet, de használtban. A lényeg, hogy újat akarok venni.
2019. jún. 21. 14:15
 2/3 anonim ***** válasza:

A gumid miatt az átmérő fix, 13"

Az osztókör szintén fix, 4x100 (Elvileg létezik mozgókúpos csavar, meg átalakító, én nem javaslom, nagyon barkács megoldások ezek.)

Az agyátmérő szintén, 56,5 mm.

Amiben van egy kis mozgáslehetőséged az az ET. Pár mm plusz-mínusz belefér. Úgyhogy olyan nagy variálási lehetőséged nincs.

Rákerestem én is. 13"-os C Corsa alufelni valóban elég ritka. Én is leginkább 14-15"-osokat találok.

2019. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!


Viszont úgy látom új acélfelni még van... kénytelen leszek azt venni.

2019. jún. 22. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!