Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb fékezésnél mitől...

Nagyobb fékezésnél mitől dadog az autó?

Figyelt kérdés

Most lett átrakva a nyári gumi, viszont alufelnire került.(nem használtam máshogy mert most télen vettem az autót, lemezfelniről lett átgumizva)

Hátul szélesíteni kellett hogy elférjen, de nem ért bele utána semmibe. Az lenne a gondom hogy ha nagyot fékezek akkor dadogva lassul az autó. Sem a pedálon sem pedig a kormányon nem érezni ebből semmit, maga az autó dadog, mitől lehet ez?



2021. ápr. 12. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Már hogy és mi dadog?
2021. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Leírtam a kérdésben hogy "ha nagyot fékezek akkor dadogva lassul az autó". De akkor megpróbálom leírni megint.

Tehát amikor megnyomom a lábammal erősebben a fék pedált, ezáltal lassítva az autót akkor akadozva/dadogva lassul le a gépjármű.


Az akadozva/dadogva szavakat pedig arra értem ebben a kontextusban hogy lassulás közben érződik az autón ez a jelenség.Mint mondtam, magán az autón érezni, a pedálon és a kormányon nem érződik belőle semmi.

(mint például amikor kevés gázt ad az ember és akadozik/dadog/fullad a motor.)


Remélem így érthető :)

2021. ápr. 14. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a gumis rávereti a csavarokat 500nm-el légkulccsal akkor csinálhat ilyet. Menet közben semmit nem lehetett érezni de fékezés közben dadogott.


Leszedtük a kereket, vissza lett rakva 120 nm-el az összes csavar és úgy megszűnt a dadogás fékezés közben.

2021. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
500nm LOOOL az már egy szivórába forgatónyomatéka
2021. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet :)
2021. ápr. 14. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
nm
2021. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3!

500 Nm-nél szerinted mi maradt a felnikúpból? :)

2021. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 mondd mg te
2021. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kinyílik mint a tubarózsa. :(
2021. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!