Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mai nap cseréltem két izzót a...

Mai nap cseréltem két izzót a hátsó lámpákban, centrál zár, elektromos ablakok nem működnek. Mi lehet a baj? Golf IV

Figyelt kérdés

Adott egy golf iv (1998), mai nap cseréltem két izzót a hátsó lámpáimban, csere után a centrál zár nem működik, illetve az elektromos ablakok sem, illetve a visszapillantókat se tudom állítani elektromosan. Visszatettem a régi izzókat, nem oldódott meg a promléma. Valaki esetleg tudja mi lehet a baj?

Köszönöm



2021. ápr. 12. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy biztosítékot megsütöttél. Nézd át őket.
2021. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

A baj alapvetően az egyes szám első személy. :)

Ezek után nem javasolnám, hogy személyesen te nézd át a biztosítékokat. Aki egy izzócserével ekkora kárt okoz, az a biztosítéktáblán matatva könnyen porig égeti az egész kerületet.

2021. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1#

Köszönöm!

Megoldódott a probléma.

2021. ápr. 12. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj? Rossz fajta izzót tettél be és elszállt egy bizti?
2021. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4#

Nem az izzóval volt a baj, mert már kivétel után se működött a centrál zár, mikor még nem tettem bele az újat. Fogalmam sincs mitől szállhatott el, nem gondolnám hogy ki lehet venni ezt az izzót rosszul, illetve könnyen hozzáférhető a csomagtérből is. Leállított motornál kiszedtem az izzót, majd mikor mentem volna be az üzletbe, már nem tudtam lezárni az autót.

2021. ápr. 12. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:

De mi oldotta meg a problémát?

Csomagtér izzó cserénél írják ezt, hogy csak úgy szabad cserélni ha le van kötve az akksi.

2021. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!