Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10-12 évvel ezelőtt melyek...

10-12 évvel ezelőtt melyek voltak a legjobb kamionos cégek Magyarországon, azoknál mely kamiontípusok voltak a menők?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem jó cégek nem léteztek itthon, hiszen mindenki próbálta kifacsarni a munkást, belehajszolni a túlórába, levonták a benzinpénzt, stb, stb.

Horváth Rudiról több ismerősömnek van negatív tapasztalata, illetve másik nagy cég ugye a Waberer's.

Előtte volt még nagy cég a Rynart (nekik a kamionjaik és a pótkocsijaik nagy része egyedi "RYN" rendszámokkal futott az utakon) - de még valahol a 2007-2008-as években felszámolták a céget.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2021. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"legjobb" nem hiszem hogy létezik, inkább legismertebb, ami jó is meg rossz is egyben, jó abból a szempontból hogy általában mindig lehet ott munkát kapni mert sok sofőr kell neki, rossz hogy általában mindig szarok :D (mármint nem én hehe...) A legnagyobb lehúzások ott mennek, egy szám vagy a térképükön áhhh... olyan vagyok mint az arzheimeresek, mindig ezekhez megyek és a végén megbánom. Habár az 1-2 autós cégek sem biztos hogy a legjobbak, ott is mehet rendesen a mutyizás. Talán ez a 10-20-30 autós cégek a legjobbak, ott ált. családias a légkör és számítasz is valamit.


Amúgy 10-12 évvel ezelőtt nem volt sok minden más, kb ugyan az volt mint most. Inkább 20-30 évvel ezelőttre kellene visszamenni, akkoriban ott volt a Hungarocamion, vagy a Kádár-transz, azok azért voltak jobbak a többinél talán mert volt pénz rendes, új, nyugati autókra, és nem ifával meg liazzal kellett szopni.


Ez a szakma amúgy nem szól másról, mint hogy ki hol tud téged lehúzni, ha nem a céged, akkor a rendőr, a vámos, a migránsok akikért 2000 font jár fejenként jutalomba ha elviszed őket a kikötőbe és megtalálják rajtad, a tolvajok akik jó eséllyel csak a pótkocsidat rabolják le és nem jönnek be a fülkébe matatni miközben befújnak altató gázt...


Lehet más szférákban is ez megy, én eddig nagyon nem dolgoztam mást csak kamionoztam, szóval kissé analfabéta vagyok a "közélethez" :D

2021. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!