Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó szerelési könyben...

Morekamion kérdése:

Melyik autó szerelési könyben tudom megtalálni sz sütő alkatrészek megnevezését esetleg képekkel kiegészítve???

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan könyvet vásárolni amiben az összes autó alkatrész benne szerepel esetleg képpel kiegészítve


Az ára nem számít mivel egyszer kell megvásárolni és ami benne van elég sokat tanít!


Google be írtam ilyesmit de nem igen találtam teljesen más témakörökkel van tele



Aki találkozott ilyen könyvel amit én keresek kérem írja le kommentbe a címét előre is köszönöm



2021. ápr. 13. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
"sz sütő" ???????
2021. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod te hány alkatrészből áll EGY mai autó?! Úgy 25-30E!
2021. ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetetlen!


És mi az a "sütő"?

2021. ápr. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kamionymore
2021. ápr. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Dikk
2021. ápr. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem könyv, de az autószerelő szimulátor elég jól meg lett csinálva, ott minden van, és interaktív is.
2021. ápr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hó van?
2021. ápr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neten van olyan oldal ahol fent van az összes autó robbantott ábrája az utolsó tömítésig.
2021. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!