Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlatok 1-1,1...

Milyen autót ajánlatok 1-1,1 millió forintig(vételár) autópályás vezetésre?

Figyelt kérdés

Ami számomra a legfontosabb az az, hogy kényelmesen lehessen vele 130, akár 140 km/h-ás tempóval is haladni. A motornak is legyen kényelmes ez a tempó, ne túl nagy szélzaj mellett.


Nyilván valami dízel és tudom, hogy ennyiért sokat futott autók közül lehet válogatni, de a kocsi a szabad ég alatt parkol az utcán. Nem szeretnék ettől több pénzt autóban tartani.


Jelenleg egy 2001-es 1.8 tddi 90 lóerős Focusom van, ami igazából megfelel a célnak. 130-nál azért már van szélzaj, de elfogadható.


Érdekelne, hogy milyen alternatívák léteznek kicsit több pénzért. Örülnék neki ha kicsit erősebb lenne. 4 vagy akár 5 emberrel + csomagokkal kicsit kevés a 90 lóerő szerintem.


Kettes Focusra gondoltam, esetleg Octaviára.


Az autó egyébként egész héten a parkolóban áll(tömegközlekedéssel járok). Hétvége bevásárlás + minden második hétvégén meglátogatom a szüleim. 600 kilométer oda-vissza.



2021. ápr. 14. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Octavia jó lehet, vagy Passat B5.5 1.9 TDI
2021. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1 Octavia
2021. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kettes Octavia, de milyen motorral? 1.9 tdi?


A 2.0 as tdi motorok közűl nem érdemes válogatni? Esetleg valami 1.8 feletti benzin még szóbajöhet?


Kompromisszumot szeretnék kötni a megbízhatóság és a motorerő között. Ha valami pedig elromlik akkor ne menjen rá a gatyám is még ha zsebbenyúlós is a javítás.

2021. ápr. 15. 08:31
 4/5 anonim ***** válasza:
bármit
2021. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
évi 16 ezer km miatt inkább benzinest vennék. Ha szeretted a focust, akkor Focus 2. esetleg Mondeo
2021. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!