Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó a Dacia?

Milyen autó a Dacia?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Autó vásárlás elött állok. Nézegettem a Dacia-kat, és árban barátságosnak találtam, de felmerült egy kérdés bennem, hogy miért annyi amennyi? Hisz túl olcsónak találom ami kedvező is lenne, csak az oka érdekelne, hogy miért? Olcsó anyag használat, problémás az autó? Ha vennék egy Daciat 2010 es modell vagy afölött, mik a tipushibák? Mire érdemes figyelni? Laikus vagyok a témában, más márkájú autoval rendelkezem jelenleg de érdekelne ez a márka is.
2021. ápr. 16. 07:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
#10 meg hát, azért van ismerősi körben állandóan szervizben a Duster... :)
2021. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Ár/érték arányban jó, hozzátéve, hogy ezzel együtt is az árnak megfelelő értéket kapsz: olcsó kopóműanyagok, gyenge motor, fapados felszereltség.
2021. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%
francia autót nem veszünk, így meg h szőrösbocskorosék licencel gyártják azt meg duplán nem veszünk.
2021. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Olcsó, olcsó anyagokból, alap felszereltséggel. Problémák előfordulnak, de aprópénzből javítható. A motorja nem rossz, bár nem egy toyota, nem annyira tartós. Ha nagyon kevés pénzem lenne autóra, akkor inkább gyűjtenék még toyotára, de nem rossz választás, nem rosszabb egy franciánál motorikusan.
2021. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Seatom van. Cordoba 2004es. 4 eve van nallam, abbol 1.5 ev alatt 700+ ezret oltem bele. Mar meguntam. Itt van aprilis, es mar megint szerelohoz kell mennem de mar iden 200nal tartok. Ezert szeretnek egy Daciat mert en is azt olvastam, hogy fapados es olcso.
2021. ápr. 16. 13:50
 16/20 A kérdező kommentje:
A 700+ alatt azt ertem, hogy mar az auto arat bele oltem vagy 2x tuti. 4 eve kb 800 bol vettem. Ugy voltam vele mindig, hogy idos auto kolteni kell ra okes. Mindig volt valami hulyeseg amit cserelni kell. Kopo alkatreszek stb. Nagyon meguntam. 237ezer km van benne jelenleg pedig csak.
2021. ápr. 16. 13:53
 17/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha a megbízhatóság kell, akkor inkább Toyotát vegyél. Az enyémen eddig csak fogyóalkatrészeket kellett cserélni, békalámpás. Nagyon tudom ajánlani ilyeneknek, akiknek a tökük tele van a folytonos javíttatásoktól.
2021. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
38%
Így van, Toyota, Honda, Mazda, Suzuki, Kia, Hyundai, Daihatsu a leginkább ajánlott márkák. Román, francia, olasz és orosz katyvaszokat nem veszünk, egy fityinget se a gdp-jukhoz!
2021. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
13 Trianon, mi?😂
2021. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
39%
trianon is bár nem sok köze volt a csigafalóknak hozzák ők már régebb óta bábok mint mi közép európaiak mi csak 89 től
2021. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!