Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 2005/9 modellből...

Suzuki Swift 2005/9 modellből tényleg nem lehet kikötni a gyári indításgátlót? Nagyon sok szervizet/szerelőt kérdeztem, és senki nem vállalta, sőt volt aki azt mondta hogy ez nem lehetséges

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

minden lehetséges

csak meg kell találni a megfelelő embert a megfefelő helyen


google mindíg segít...

2021. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mindentudó99 ***** válasza:
Google ja. Volt ilyen problémám. Ki akartam köttetni más autóban. Vagy 8 at felhívtam aki hirdette magát a neten hogy ők aztán mindent megoldanak. Mondanom se kell márkaszervízbe kellett vinnem mert egyik se vállalta. Mondjam meg mi a hibája és akkor azt kicserélik kikötik. Meg ilyenek. Vicc
2021. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg vicc, nagyon nehéz szakembert találni, mert ha találsz az vagy kókler és csak kókmányol, vagy tényleg ért hozzá, de akkor meg nem szeret dolgozni és nem nagyon vállalja vagy csak 100év múlva
2021. ápr. 24. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!