Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagymotorra A korlátlan...

Nagymotorra A korlátlan jogosítványt hol tudok csinálni a nyáron gyorsan és olcsón? Pest megyében.

Figyelt kérdés

6 éves korom óta cross motorozok, heti szinten egészen 20 éves koromig. Az egyetem alatt eladtam a motorjaimat és tanultam, viszont most lehet, hogy szeretnék néha az utcán is menni és vennék egy gyorsaságit yamahar6-ra gondoltam.


Viszont nincsen jogosítványom, 27 leszek nyáron, így ez nem gond.


Mennyibe kerül most egy jogsi és mennyi idő kb?


2021. ápr. 19. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Az jó, hogy van vezetéstechnikai tapasztalatod, de közlekedést azért ne vegyed félvállról. Nem gyorsasági motorral kéne indítani.

Nem tudsz sehol olcsón, gyorsan jogsit szerezni. Mindegyik motoros iskola be van táblázva, heti 1, max 2 alkalmat fogsz kapni gyakorlásra.

2021. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Találtam egy iskolát, ahol 220 körül van a jogsi, és nem kell lejárni az órákat (bár én szeretném a nagyját legalább)

Autóra is ott vizsgáztam, 30 óra gyakból12-őt vezettem le, többit csak beírták.


Miért nem ajánlatos gyorsaságival kezdeni?

Nem a száguldozás a célom, nem is előzgetnék a sorok között, viszont azt sem akarom, hogy visszaüljek egy 250-es motorra, aminek minden porcikáját éreztem már. 35le körüli volt.

Egy 600-as motor ekkora ugrás már?

Az ereje vagy a súlya miatt nem ajánlatos?

2021. ápr. 19. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

"Nem a száguldozás a célom, nem is előzgetnék a sorok között,"

Akkor miért kell a gyorsasági, de komolyan?


"Találtam egy iskolát, ahol 220 körül van a jogsi, és nem kell lejárni az órákat"

Akkor miért teszed fel a kérdést, ha már találtál, ráadásul tapasztalatod is van vele?

2021. ápr. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1: mert ez tetszik kinézetre.

2: mert dràgànak találom.

2021. ápr. 20. 03:13
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelműen kamu kérdés.
2021. ápr. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OK! Köszi a hasznos választ.
2021. ápr. 20. 03:22
 7/7 anonim ***** válasza:

magára a kérdésre nemtudok mit mondani, de a motor szerintem nem lesz gond, az r6.

inkább te üllj olyanon sok sok rutinnal régről, mint a kis bohócok akik 0 tapasztalattal megveszik hogy használják, a mátrán felfele meg utoléri őket a busz :D

ha beleszoksz nem lesz azzal baj.

az alapot ugyis tudod, krosszból meg sokmindent átlehet ültetni. lásd: A motogp pilóták is gyakorolnak salakon, terepen.

2021. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!