Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit készültetek Elsősegély...

Mennyit készültetek Elsősegély vizsgára ?Mennyire volt nehéz ?

Figyelt kérdés

Nekem 1 hét mulva lesz .

Online tudtam felkészülni ,illetve a konyvet ki jegyzeteltem fuzetbe es tanultam/tanulom .Sok uj dolgot megtanultan aminek orulok de felek h elég e lesz az online /itthoni felkeszules a vizsgára


2021. ápr. 20. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tanuld meg, hogy ha a vizsgára menet balesetet látnál, akkor ott magabiztosan el tudnád látni a sérülteket (amennyire ez persze lehetséges). Elég rugalmasak.
2021. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy vékony könyv. Azt kétszer, értelmezve elolvastam. Kb ennyi. Ki milyen beállítottságú, nekem nem volt nehéz. Ha mondjuk verset kellett volna elemeznem, az sokkal nehezebb lett volna számomra.
2021. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Újraélesztést, stabil oldalfekvést gyakorold, ha az megy már nagy baj nem lehet. Elméletet át kell olvasni párszor, és az is menni fog. Ja, és nem elizgulni.
2021. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csaladtagon gyakorold, hogy meglegyen a mozdulat.
2021. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 feladat lesz

1: stabil oldaltfekvés

2. ujraélesztés 30 mellkas komp és 2 befuvás

3. tétel húzás artériás vérzés, kötések, kruppos kölök stb

nekem 5 perc volt ötöst kaptam

2021. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat .Remélem megkesz ez az egy vizsga hiányzik már csak a jogsimhoz.😌
2021. ápr. 20. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
forgalmihoz képest kutya f...sza de attól még komolyan kell venni!
2021. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tanultam rá, nagyon sok dolog kilogikázható.


Persze amíg a nyakra nem teszel szorító kötést, vagy az ájult sérültet aki nekirepült egy fának nem mozgatod nehogy lebenuljon, addig rosszat nem teszel.


Nem azt mondom hogy ne tanulj rá, hanem inkább próbáld megérteni a dolgokat tanulás helyett. Ha megérted a dolgokat, akkor valós körülmények között is képes leszel segíteni.

2021. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!