Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek az elérhető, olcsóbb...

Melyek az elérhető, olcsóbb amerikai pick up-ok Európában?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy amerikai stílusú pickupot. Főleg 1970-1990 közötti modellek érdekelnek. Sajnos nem tudom itt Európában milyen a felhozatal, ezért kérnék tanácsot, hogy milyen modellek érhetőek el elfogadható árban. Az elfogadható ár alatt max 1,7millió Ft-ra gondoltam.


A Ford F150 modell 1975-1985 ami nagyon tetszik. De ha jól tudom a mai napig gyártásban van ez a modell talán Ford Raptor néven, de ez sajnos elég ritka.



2021. ápr. 20. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Ne erőltesd, még egy platós UAZ is igényesebb és tartósabb.
2021. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ford Ranger.
2021. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

85-ös F150 hogyan lenne még mindig gyártásban? Már sokadik generációnál tart az F150 család.

egyébként egyszerű: hasznaltauto.hu , beállított a típusnál, hogy pickup és az évjáratot, aztán meglátod mit dob ki

2021. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!