Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Európában miért bonyolítják...

Európában miért bonyolítják túl az autókat?

Figyelt kérdés
Állítólag amerikában az autók szerkezetileg egyszerűek könnyebb szervizelni és olcsóbb is mint Európai országokba.

2019. ápr. 30. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Állítólag? Akkor most ez nem biztos?
2019. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 D. Brasco ***** válasza:
30%
Igen.....állítólag én is láttam már olyat aki hallotta hogy valaki azt olvasta,hogy............
2019. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Valami hasonlót én is hallottam a kocsmába.
2019. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, miért bonyolítják.

Itt van egy amerikai modell. Igaz, nem a legújabb kiadás, de működik, s egyszerű.


[link]

2019. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Csak éppen akkora dögök vannak ott, hogy 4-5000-es motor a bevásárolni járó autó.
2019. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
53%

Mondjuk az "állitólag" miatt nem tudom, hogy miért kell széttrollkodni a kérdést...

A kérdező sejti, hogy ígyvan, Ő így tudja, stb.

De nem 100%-ig biztos benne, ezért inkább így nem akarja tényként állítani, mert akkor csak kioktatnák.


Amúgy meg tényleg így van, nyílván lehetne mondani ellen példát is, de általánosságban megáll az állítás.


Szóval most el lehet kezdeni válaszolni is a kérdésre...

2019. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Európában a házak építését is túlbonyolítják ezen az alapon.Bohóckodnak itt téglával, malterral, betonnal, mikor "papírból" is meg lehetne építeni, mint Amerikában.

Az autókkal kapcsolatban: más kultúra, más gazdaság, más üzemanyagárak, más népsűrűség, más távolságok és még lehetne sorolni a tényezőket.

2019. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Olcsó az üzemanyag és sokszor sz..rnak magasról a környezetvédelemre.


Egyébként itt sincsenek túlbonyolítva, szimplán válassz fapados modellt és kész.

2019. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Azért imádják az amerikaiak az európai autókat, mert annyival jobbak az amerikai autók :D Állítólag.
2019. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ha arra gondolsz, hogy mondjuk egy amcsi egy Dodge Challenger, vagy Chevrolet Camaro helyett mondjuk egy BMW 328i-t imád az azért van mert pronyó...
2019. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!