Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Audi vagy a Maserati a...

Az Audi vagy a Maserati a feljebb pozícionalt, patinasabb, minőségibb márka?

Figyelt kérdés
Konkrét példa mondjuk 2015/16 Ghibli kontra A6. Szintén 5-6 éves.

2021. ápr. 21. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Audi
Maserati
20 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
A Maserati feljebb pozicionált, de egy Audi A6 oda-vissza veri minőségben, megbízhatóságban, bármiben. Egyedül a finom olasz stílus és a gyönyörű hang, amit a Maserati tud, semmi más.
2021. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez 3 kérdés egyben, szóval nehéz szavazással válaszolni erre, de az első jól leírta, hogy mi a stájsz.
2021. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Alapból egyik tömegautónak van szánva a másik meg sokkal kissebb példányszámokvban gyártott darab.
2021. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
szerintem az Audi r8, vagy akár az Audi RS3 abszolút nem tömegautó... Az hogy van nekik A3-as meg ilyesmi csak egy dolog...
2021. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván MASERATI !!!
2021. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen, én is a Maserati-ra szavaznek, az olaszok is tudnak luxus autót gyártani, nemcsak a német 3-as. Gagyi minőségét nem éppen 40 milliókert adnak.

S sokkal szimpatikusabb márka, mint a fentebb említettek. A német felsőbb renduseg a magyar Audi, BMW és Merci tulajoknal is megjelenik, ha ilyeneket ülnek, azt hiszik, hogy ők az isten császárok, pedig a nagy büdös francokat...

2021. ápr. 22. 17:21
 7/21 A kérdező kommentje:
Ha ilyenekben.
2021. ápr. 22. 17:24
 8/21 anonim ***** válasza:
Na igen Maserati is a megbízhatóságáról híres, az emg hogy nem látsz belőle minden nap megitn csak annyi hogy kevesebbet gyartanak...
2021. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy neked milyen előítéleteid vannak a márkával szemben, az a te bajod. Az Audi, főleg az A6, obiektíven nézve egy betonbunkerszerű, rendkivül jó minőségű, átgondolt autó. A Maserati pedig minőségben és összeszerelési minőségben alulmarad, ha hiszed, ha nem. Pedig nagyon gyönyörű, stílusos autó. Maseratiból nem azért nincs sok, mert direkt keveset gyártanak, hanem mert egyszerűen nem veszik. Inkább Audit meg Bentleyt vesznek a gazdagok (a Bentley is Audi alapokon nyugszik, azóta olyan sikeres). Fáj vagy sem, ez van. Én is szívesen vennék Maseratit használtan, tényleg nagyon tetszik. De mivel el is kell jutnom Aból B-be, és vissza megbízhatóan, kényelemben, így Audi A6al járok (használtan vettem ezt is).
2021. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

azért az Audi már jópárszor letette az asztalra amit kell, mind a motorsportokban (wrc,le mans, dtm...), mind az utcán (r8, rs, qrs modellek, de akár csak egy sima S széria is akár). Általában ami a fancy olasz meg akármilyen járművekben van mind a németektől vagy japánoktól lett átvéve. Habár azért jót nevettem azon mikor pár éve láttam az Audit reklámozni hogy hiper-szuper ultraszónikus vadriasztót lehet extraként rendelni most az új audikba, nekem van pár ilyen ultraszonikus vadriasztóm a szekrényemben, még fater adta már tiszta sárga a bontatlan doboz, van már vagy 30 éves és akkor is gombokért lehetett venni ilyet, ja és amúgy pont semmit se értek :DD És az Audi úgy adta elő mintha feltalálták volna a spanyol viaszt, és gondolom kemény pénzeket kérnek érte a gyanútlan vásárlóktól :D


Nem véletlen kerülnek annyiba az új Audik, és mondjuk az új Suzukik vagy új Daciak. Ég és föld a különbség mind dizájnban, mind anyaghasználatban, mind akárhogy. A BMWről nagyon sok rosszat hallani, de én az audiról nagyon nem hallok olyan rosszakat. Maseratiról meg azért nem hallok semmit mert még használtan is irreálisan sokba kerül, és nem nagyon jut el ide :D Habár egyszer olvastam egy Ferrari Enzo tesztet tc népítélet-en, a csávó társasházba lakott. Ti is érzitek a furcsaságot az egészben? :D

2021. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!