Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Öntsek, ne öntsek hozzá?

Öntsek, ne öntsek hozzá?

Figyelt kérdés
Autószerelő átmosta a hűtőrendszeremet, kicserélte a csöveket, majd újra feltöltötte hűtőfolyadékkal. Kicsivel a minimum fölé öntötte, ezért rá akarok itthon önteni. A baj az, nem tudom, hogy ő milyet öntött bele, vagy egyáltalán milyen arányú. Ha csak desztillált vizet öntök, akkor lehet, hogy teljesen felborítom az arányt, ha meg veszek hozzá piros színűt (mert olyan van benne), akkor meg lehet, hogy túl erős lesz. Meg amúgy sem célszerű szerintem két különbözőt összeönteni. Vagy össze lehet?

2021. ápr. 22. 09:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy mérettessem meg benzinkúton, és ahhoz képest vegyek hozzá?
2021. ápr. 22. 09:09
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt azért megkérdezhetted volna hogy milyen és hány fokos.

Kevés deszt. víz mehet bele.

2021. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mennyi kb. az a kevés mennyiség?
2021. ápr. 22. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:
pont ezzel szpok én is :D most ránöntöttem gödöllői forrás vizet mivel nem volt itthon desztillált se fagyálló most középen van a tágulási tartály remélem nem füstöl el
2021. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2


Közben megkérdeztem ismerősömet, mert ő hozta el a szerelőtől az autót (ezért sem kérdeztem meg én, hogy hány fokra van beállítva), -36 fokosra van beállítva. Akkor ehhez lehet azért még önteni desztillált vizet gondolom, ha nem is sokat.

2021. ápr. 22. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
öntsé
2021. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Töményet is önthetsz. 3-4 deci tömény nem fog rontani rajta.
2021. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 deci tömény mag jajj de sukár legyén vagy boldizsár
2021. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!