Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nagy baj ha nem...

Mennyire nagy baj ha nem működik a kézifék autóban ?

Figyelt kérdés
Lassan indulnom kellene itthonról.

2021. ápr. 22. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
#1 már több mint fél éve nem kell műszaki a kocsikra a vírus miatt (mármint ha lejárt nem kell megújítani), és még egy jó ideig nem is fog kelleni... kicsit fura ez így hogy elvileg biztonsági okokból hozták ezt a szabályt de egy másik nem biztonságos szituációt idéztek elő ezzel :D De hát ők tudják, kíváncsi lennék mennyi ilyen kézifék nélküli, vagy esetleg üzemi fék nélküli kocsi járkál most az utakon, most hogy senkit sem ellenőriznek
2021. ápr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"hogy elvileg biztonsági okokból hozták ezt a szabályt"


A KULCS AZ ELVILEG szón van

2021. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Még nem volt időm megjavítani de eddig semmi probléma nem volt,parkolásnál,lejtőn se.
2021. ápr. 27. 10:22
 14/15 anonim ***** válasza:
egyrészt nagyon nem tesz jót a váltónak hogy állandóan azzal fékezed meg, mert folyamatosan szorul, mondjuk sík terepen nem nagy gond, de még az alföldön is van 1-2 emelkedő-leejtő. Egy meredek leejtőn meg hiába rakod be 1-esbe, képes megindulni az autó, és az meg főleg nem tesz jót a váltónak mert kenés nélkül forognak a fogaskerekek
2021. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer elszállt az üzemi fék és beszaladt padlóig a pedál. Pont egy útszakasz végére futottam volna bele ahol buszok parkoltak és volt egy kis beláthatatlan kereszteződés is előtte ahol bárki jöhetett volna. Ha nincs kézifék nem is tudom hogy álltam volna meg pedig motorfékeznem is kellett és hátul is tárcsafékes volt az autó. Szóval nagyon fontos hogy működőképes legyen.
2023. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!