Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szuzuki Viatara vélemények?...

Szuzuki Viatara vélemények? (mk1,mk2)

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt alok, és a Szuzki Viatarát neztem ki, persze nem az újat, hanem a régit, az mk1-est, esetleg az mk2-est. Az 1.6os 16szelepes motorral néztem, mert arról azt hallottam megbízható, és erősebb mint a 8szelepes. Mi a véleményetek, magáról az autóról, illetve. amotorról? (az autóra kb 1-1.5 millió forint a keret)

A válaszokat köszönöm!



2021. ápr. 22. 19:27
 1/3 Farkas999 ***** válasza:

Én más márkát néznék, 1,5 millióért csak 20 éves, 200-260 ezer kilométert futott autókat látok, vagy rendesen sérült gépeket. Az 1,6-os szívómotorosok 2,5-3,5 millióért kaphatók

[link]

2021. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azokat a 20 éveseket néztem én, az első vagy esteleg második generációt.
2021. ápr. 23. 14:29
 3/3 Farkas999 ***** válasza:

Én ilyen öreg autókat nem vennék, mert havonta is bejöhet egy százezres szervíz/alkatrész költség. Vajójában, ha ezeket megveszed, később majd nem tudod eladni, vagy csak a vételi ár töredékéért

Inkább a 6-8 évesek között nézelődnék, alacsonyabb kategóriájú autók között. Itt elég nagy a kínálat és nagyobb az üzembiztonságuk is.

2021. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!