Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómban új fajta klímagáz...

Bagesz42 kérdése:

Az autómban új fajta klímagáz volt(r1234yf),fel lehet tőlteni régi gázzal (R134a)? Tudom nem környezetbarát,de 4x drágább az új gáz....🙁 Ha még is feltőltetem régi gázzal,mit tud tönkremenni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A klímás elhajt a sunyiba ha ilyet kérsz tőle.
2021. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem lehet.
2021. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
kézikönyvet kinyitod, ami benne áll, azt kell beletenni
2021. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kelleni csak enni inni f...sni és huggyozni “kell”. A többit illemből csináljuk.
2021. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Csak a megfelelő hűtöközeg kerülhet a rendszerbe, még ha az négyszer drágább is. Lehetséges hibák: nem lesz megfelelő a kompresszor kenése, a hőleadó felületek nem a régi gázhoz lettek méretezve, illetve nem megfelelő nyomáson dolgozik a rendszer, csökkenő hatékonyság stb. Tedd fel a kérdésd magadnak, hányszor drágább lesz, ha valami a nem megfelelő hűtöközeg miatt tönkremegy?
2021. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Egy gáz mióta tud kenni bármit is? Olaj keni a kompresszort amit a gáz mellé adagolnak.

2021. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
#6 - Az olaj keveredik a hűtöközeggel és más olajat használnak a két hűtöközeg esetében.
2021. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt írtam? Te állítottad, hogy a gáz adja a kenést.
2021. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem írtam, hogy a gáz adja a kenést, esetleg nem voltam teljesen egyértelmű. Eltérő a gáz, eltérő a vele keveredő, kenést adó olaj is.
2021. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!