Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azok a motorosok akik egész...

Azok a motorosok akik egész nap bőrruhában, csizmában vannak nem igénytelenek?

Figyelt kérdés
Mármint értem, hogy kell hordaniuk a ruhát, hogy védje őket, de aki minden nap abban van mert annyit megy nem izadja tele, vagy nem lesz büdös igénytelen tőle az ember? (még nem motorozok, de nemsokára csinálom a jogsit csak azért érdekel)

2021. ápr. 24. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Úgy gondolod, hogy a munkaruházat hatással van az ember lelki életére ?
2021. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
senki sincs egész nap bőrruhában
2021. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokták tisztítani is a ruhákat, illetve maguk is tisztálkodnak rendszeresen :)
2021. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2# de vannak, akiknek pl bőr fétisizmusuk van. S a motorosok között van ilyen dögivel.
2021. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

#4 fétis?! Ráadásul a motorosok közt? Eléggé érdekes lenne...

2021. ápr. 24. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát minden körben vannak érdekes alakok. Pl mentem be a céges öltözőbe s a folyosón össze találkoztam a régen látott takarító sráccal, aki úgy fogalmazva "más". Egyszer csak kijelenti beszélgetés közben, lehet nem értettem jól, hogy "én meg meleg vagyok". Vagy lehet azt mondta, hogy "én veled vagyok". Most mit lehet erre mondani? Váljék egészségedre vagy hogy én meg homofób vagyok? Mindenesetre nagyon gyorsan indultam tovább - egyedül! - öltözni...
2021. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
büdösek, mint a trágyadomb
2021. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy honnan veszed ezt a baromságot.

Miért lenne igénytelen az, aki felvesz egy olyan öltözéket, amire gyakorlatilag az életét bízza egy esetleges balesetnél, vagy bukésnál.

Két motorom van, egy túra, és egy "morcosabb".

Minden évben csinálunk egy többnapos országjáró túrát a baráti körrel (5-7 motoros), ilyenkor nincs bőrszerkó, és jön velünk egy autó, amolyan serpaként, az hozza a sátrakat, váltóruhát, stb...

De mindig olyan helyt választunk éjszakára, ahol van lehetőség az alapvető higiéniai dolgokra. Zuhanyzás, fogmosás, stb...

Ha a "morcosabbik" motorral megyünk, akkor még aznap haza érünk, és igen, láss csodát, este tisztálkodunk.

Nem vagyunk abban minden nap.

Baromi meleg, viszont cserében kényelmetlen.

2021. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, baromi meleg, viszont cserében nem túl kényelmes.

De nem is ez az elvárás, ez egy biztonsági felszerelés.

Hogy átmenjünk az autós oldalra (ahol véd a karosszéria, ellentétben a motorral), olyan mintha igénytelennek neveznéd azt, aki bekapcsolja az övet, mert nyáron izzad alatta.

Ha így állsz hozzá, akkor elég lesz az AM kategória is, mert a motorozás nem neked való.

2021. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki a kék osztrigába jár mocival, az még élvezi is, főleg ha jól farbatosszák a Harley-ján:D
2021. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!