Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan vennétek autót?

Honnan vennétek autót?

Figyelt kérdés
Magánszemély, márkaszervíz, kereskedőtől?

2021. ápr. 25. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiktől lehet, egyik sem rosszabb, mint a másik, az autót kell megnézni, a trógereket meg elkerülni
2021. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én magánszemélytől legszivesebben.

Ott látod személyesen a tulajt, a hozzáállását a kocsihoz. Sokmindent le lehet szűrni abból, hogy milyen lehetett az előélete.

2021. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
A nyugodt élet titka. Dikmánokkal nincs biznisz.
2021. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Így van, zulunégereket nagy ívben kerüld.
2021. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
A kereskedőkkel szemben folytatott agresszív lejáratás ellenére azt tapasztalom a sok tucat megvásárolt autó után, amit magamnak vagy ismerősöknek segítettem vásárolni, hogy százszor jobb akármelyik kereskedőtől venni, mint magánszemélytől, ahol esélyed sincs kiszűrni, hogy milyen idiótát fogsz ki.
2021. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Márkakereskedésből.
2021. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom hogy az a legjobb, de kereskedéssel nekem még sosem volt gondom. Mondjuk tény, hogy mostanában nem éppen néhány-százezer forintért "szoktam" venni autókat, de sem átlagos árkategóriában (1-2m) sem pedig magasabb árkategóriákban (10m+) semmi problémám nem volt még, pedig vettem már különlegesebb autókat is így.
2021. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyiket sem zárnám ki, "svédeket" kerüld el, de akkor is ha eladni akarsz.
2021. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Eddig két autót vettem magamnak.

Az egyik új autó, értelemszerűen márkakereskedésből vettem, nem is tudtam volna máshonnan.

A másikat kereskedésben láttam meg, bizományba volt beadva, de kinyomoztam ki a tulaj és végül közvetlenül tőle vettem meg. De ha erre nem lett volna lehetőségem, a kereskedőtől is simán megvettem volt.

2021. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eddig csak maganszemelytol vettem autot, de nem felnek kereskedotol sem venni. Az autot kell alaposan atnezni, es az alapjab donteni. Markaszerviznel meg szerintem nagyon nem lehet lyukra futni, maximum dragabb lesz kicsit.
2021. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!