Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utazhatok-e sérült karosszériá...

Juhasz A.M. kérdése:

Utazhatok-e sérült karosszériával külföldre?

Figyelt kérdés

#külföldre utazás #sérült karosszéria
2021. ápr. 28. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz sérült karosszéria alatt?


Egy horpadással simán. Komolyabbal nem.

2021. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az osztrák rendőr elfogja magyarázni hogy nem szabad és megkéri az oktatási díjat is.
2021. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Horpadás a karosszérián
2021. ápr. 28. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan sérüléssel -- pl horpadás -- amivel a vizsgán átmenne az autó, mehetsz külföldre is. Amivel a vizsgán nem engednék át -- vagy csak kenőpénzért -- azzal nem.
2021. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kenés nélkül levizsgáztatták.

Köszönöm a válaszokat. Kicsit bizonytalan voltam. Remélem nem lesz gond. Az osztrákoknál csak átutaznék.

2021. ápr. 28. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát maradjunk annyiban, hogy én csináltattam már meg egy viszonylag csúnya horpadást csakis azért, mert Németországba kellett utaznom az adott autóval Ausztrián keresztül, és az osztrák rendőrök miatt csináltattam meg. Másképp már nem költöttem volna arra az autóra. De ez nagyon relatív, mégis mekkora horpadás, hol van, mennyire látványos?
2021. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!