Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek van különbség a...

Szerintetek van különbség a két alkatrész között?

Figyelt kérdés

Üdv! A napokban egy olyan problémàval találtam magam szemben hogy elromlott az üzemanyag szintjelzőm ami a tankban van(az úszós!) és mivel újban ilyet nem sikerült szereznem ezért körbejártam a környék bontóit és egy helyen volt egy olyan autó bontva mint az enyém de annyi hogy ez benzines az enyém pedig diesel! Bontós elmondása szerint látott már több ilyen alkatrészt ebből az autóból és teljesen egyforma a benzines meg a diesel üzemanyag szintjelzője!

Nos én is utána néztem a dolgoknak és ez valóban így van hogy ugyanúgy néz ki illetve a csatlakozója is teljesen ugyanolyan illetve a tank belső mérete is Literre ugyanakkora a benzinesnek illetve a dieselnek is!

Kérdésem a következő lenne: Szerintetek jó lehet hozzá valóban a benzinesé is ilyen esetben?

Számomra elég jó àrat mondott rá a bontós de mondtam neki hogy körbe érdeklődöm és ha tényleg jó hozzá akkor elhoznám,mert nem jó így hogy az eredeti rosszalkodik!

A leglényegesebb pedig az autó típusa: Opel Astra G 1.7diesel

Köszönöm a segítséget előre is! :)



2021. ápr. 29. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Cikkszámokat nézd meg, ha stimmelnek jó bele
2021. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! Megnézzük és ment a zöld kéz!
2021. ápr. 29. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
alapvetően a szintjelző elég primitív valami, ha látszólag egyezik, jó lesz bele
2021. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a segítséget! Ment a zöld!

Egyébként én is így gondolom főleg hogy egyezik a kinézet a csatlakozó és ugye a tankok űrtartalma is!

2021. ápr. 29. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!