Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pezsó 206 5 ajtós 1.4-es...

Pezsó 206 5 ajtós 1.4-es szőke csajnak kezdésnek okés?

Figyelt kérdés
Baratnőm megkapta a jogsijat. Nekem Passatom van, de 3 szívrohamot 2 instant sokkot meg 3 agyrémet kaptam mikor ő vezetett. Mai autossulik nem tudnak tanitani :/ Passatom felét ha nem szolok elviszi. Dacian tanult vezetni mondom romanok azt hajtjak hegyen völgyön de azert a nemet vasakkal ovatsoan kell banni. Egyaltalan nme vezet jol. Bejön neki az autom de eszembe sincs odaadni neki. Kis Pezsót vennék neki. Azon vezethet. Dea fraciak az elektromos bajokrol hiresek. Ennek mennyire van valósag alapja? Nagyon köszönöm.

2021. máj. 2. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%

Inkább egy Polot vennék neki, lehetőleg dízelt. Azok nagyon jó kocsik, egyszerűen vezethető tökéletes első autó.

+ne azzal foglalkozz, hogy vezet. Lényeg hogy a jogsija megvan, majd belejön. Én nagyon örülnék ha lenne egy vezetni tudó barátnőm (akárhogy is vezet) aztán néha ihatnék én is és lenne ki hazavinne... legyél te is így vele

2021. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm szépen. Igena poló nme rossz ötlet amúgy :D Lehet az lesz belőle, remélem belejön, utana viheti barmelyik autót :D
2021. máj. 2. 21:58
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi lenne abban komolytalan h esetlen kezdő baratnomnek egy autóról kerek véleményt? De legkozelebb magazodom és elnezest kerek h merek kerdezni... f**k logic
2021. máj. 2. 22:07
 4/16 anonim válasza:
66%
Mi az a Pezsó? Talán Peugeot nemde! Semmi baj nincs az oktatókkal, a barátnőd egy iq harcos, akinek nem való a vezetés! Nem is kéne erőltetni, míg bajt nem csinál!
2021. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Senki nem iskolában tanul meg vezetni, hanem majd az úton, több éves gyakorlat után.


Egyébként igen, jó lehet az az autó neki.

2021. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#11 Teljesen egyet értek és ettől tartok én is, hogy azért valaki vizsga után ennyire ne tudjon vezetni..


#13 ugyanakkor neked is igazad van. Gyakorlat teszi a mestert, köszönöm nektek.



#12 még jó hogy nem te döntöd el hogy mi komoly kérdés és mi nem :D Kár volt zavarni a modikata jelentéssel. Úgy latszi k marad a kérdés. Franciák tudtommal Pezsónak ejtik, örülök is neki h vanm a baratnomnek jogsija de el is vagyok keseredve, örömöm banatom van a kérdésben és a kulcsszavakban :D

2021. máj. 2. 22:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy nincs moderáció😂
2021. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na ja :D
2021. máj. 3. 00:15
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Nekem ez ugrott be, már bocs :D

2021. máj. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es, most nagyon jót nevettem 😂😂ez melyik ország fizetőezköze?
2021. máj. 3. 01:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!