Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen kocsihoz...

Szerintetek milyen kocsihoz való első-hátsó féktárcsa ez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2021. máj. 3. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vastelepen nem fogják megkérdezni, nem mindegy?
2021. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen új egy garázs vásárt követően kerűlt hozzám.Jelképes áron akarnám eladni.csak ahoz be kell azonosítanom.
2021. máj. 3. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a milliméter mély vakrozsda nem garancia a tökúj állapotra, de te tudod. Én a vashulladékba dobnám.
2021. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krwkco ***** válasza:

A vastag rész élén kell lenni a gyártó kódjának. Arra rákereshetsz a neten. Ugyanott van a minimális vastagság is. Ha ezeket nem tudod elolvasni a rozsdásodás miatt, akkor eladhatatlan.

A kép alapján ezek szerintem nem újak, mert mintha mind a kettőnek lenne egy kb. 1 mm-es válla. Lehet, hogy azért cserélték le őket, mert ütnek.

Ha minden szuper és kiderül, hogy milyen autóhoz való, és bőven van még rajta kopási vastagság, akkor legvalószínűbben olyan fórumon tudod fillérekért eladni, ahol sokan maguk szerelik a tragacsaikat.

Szerelő ilyet használt tárcsát nem tesz fel.

2021. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jelképes áron, akkor leadod a méh-be. Én száz hogy nem tenném az autónkra ezt a kopott rozsdás vackot.
2021. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez nem új, jó pár éve már hogy rozsdásodik.

Én ingyen se tenném fel.

2021. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyjából bármihez :D. Így azért elég nehéz belőni... Ha jelképes áron akarod eladni, akkor meg teljesen mindegy. Senki nem fog ezért fizetni. Add le a méh-be.
2021. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!