Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékcserét mennyire veszélyes...

Kerékcserét mennyire veszélyes nem vízszintes helyen megcsinálni?

Figyelt kérdés

A házam előtti parkoló slég ezért tavaly megkérdeztem a szomszédot csinálhatnám-e a háza előtt mert az vízszintes terep azt mondta igen de végig hallottam, hogy kiabál az asszonya emiatt és itt németbe mindenért képesek kihívni a rendőröket


Most megint csináljam a házuk előtt vagy próbáljam meg a slég parkolóhelyemen?

Nyári gumikat raknám fel, ami ugye nem olajos meg fél óra az egész de sokan szentül ragaszkodnak, hogy még csak ránézni se lehet a házukra...



2021. máj. 4. 09:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es. Lehet nem engednéd, de valójában nincs közöd hozzá.
2021. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A házad előtt közterületen akár egész nap parkolhat is ha a KRESZ megengedi.
2021. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, Németországban történt ez, nem tudom, ott mik a szabályok ezzel kapcsolatban.

Meg egyébként megértem a kérdezőt, hogy ha nem muszáj, nem akar haragban lenni a szomszédokkal, még akkor sem, ha csak a feleségről van szó.

2021. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok: Bízom benne hogy már régen ki van cserélve a kerék! 😅
2021. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14

Ja úgy döntöttem megcsinálom a szomszéd előtt de még reggel mert láttam elmentek kocsival dolgozni, gondoltam gyorsan megcsinálom ahogy tudom


De elkezdett esni az eső is de rá 10 percre már jött is vissza én meg úgy álltam, hogy kicsit akadályoztam de simán elfért meg mondtam elnézést azt mondta semmi gond de láttam rajta nem örül csak nem akarja mondani :D de ahogy végeztem álltam is arrébb csak ilyen szerencsétlen vagyok mindenbe, pont visszajött egyébként 10/9 alkalommal észre se vették volna reggel fél 9-kor ott mozgolódok

2021. máj. 6. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!