Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, nektek mennyi...

Motorosok, nektek mennyi ideig tartott megcsinálni az A kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés
pontosan fél éve várok a vezetésre a kresz óta, és még vannak előttem 4-en.. a cél az volt hogy max ebben a szezonban végezzek, most már ez sem biztos hogy menni fog.. nektek is ilyen nehézkesen kezdődött? illetve az első vezetett órától kezdve kb hány hónap volt a vezetés Nektek?
2021. máj. 5. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kresz után 1 héttel mentem vezetni

keressél másik iskolát, ahol egyből tudnak fogadni

2021. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért fontos ez? Talán tisztában vagy ezzel a covid nevű dologgal, ezért lassabban haladnak a dolgok. Hogy mennyire, az iskolánként változik. Mások szituációja jelentéktelen számodra. Várd ki a sorod, vagy ahogy #1 mondta, járj utána hogy van-e olyan iskola, ahol hamarabb sorra kerülsz. Ne pedig itt nyomd feleslegesen az értelmetlenségeket.
2021. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ősszel kezdtem a KRESZ-t (2017-ben), aztán a gyakorlat tolódott áprilisig (2018), szerintem meglett még áprilisban a forgalmi is, vagy május eleje. De ez neked abszolút nem segít, mert azóta van egy ilyen covid nevű dolog, illetve szigorodott az A, ami miatt szerintem sok oktató kiszállt a buliból, akinek amúgy B volt a főprofilja. Innentől kezdve nekik több energia, több pénz lesz egy A, amit hárítani fognak a tanulókra, akik maradnak A-s vonalon is.
2021. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A covid rendesen bekavart, abból semmiféle következtetést nem lehet levonni, hogy a covid előtti időben mi is volt, de akkor is nagy volt a szórás.

Azt mondjuk furcsállom, hogy "még vannak előttem 4-en" - egyetlen tanulóval foglalkoznak, addig, amíg az levizsgázik?

Egy motoron 4-8 tanuló is gyakorolhat, ha van oktató.

2021. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hónap volt a KRESZ vizsga után, nyár közepén. Ez nem urband legend, egyszerűen ahogy meglett a rutin vizsga, azonnal megkértem az oktatót, hogy rendezzen városi időpontot. Rá két hétre már mentem is vizsgázni.
2021. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én decemberben csinálom a kreszt, április végén tudtuk elkezdeni a gyakorlatot és ma volt a 10. Órám.


Én korlátlanra jelentkeztem, egy kevés mopedes tapasztalattal és még kell pár óra mire a rutin magabiztosan fog menni. De jövő hónap elejével remélem kész leszek vizsgázni.

Aztán jön a 16 óra a városban, attól annyira nem tartok, mert a közlekedést ismerem.

2021. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


A vizsgabiztos bevitt legalább egy tucat egyirányú utcába. Ezen élvezkedett.

2021. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!