Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió körül lehet +150...

1 millió körül lehet +150 lovas autót venni ami megbízható is?

Figyelt kérdés

Ilyen tipikus low-budget sleeper, amire ha rálépek, akkor nem szivathatnak meg előzés közben. Lehet jó súly/lóerő arányú könnyű kasztnis kocsi is. A lényeg, hogy 150-ig szépen meg tudjon ugrani.

Vagy ha nem lehet ilyet kapni, akkor mennyi az a min. összeg (és milyen típus), amiért már lehet kapni? Én Toyota Celica-kat nézegettem, 140 ill. 190 lovas verziókat. 190-es inkább 1,5-2 millió körül van, de ha az is jó, akkor spórolok arra.

A lényeg, hogy nem akarom 3 havonta járni a szervízet (BMW, Alfa és tsi.).



2021. máj. 7. 17:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért lett lepontozva négyes mert teljesen igaza van.Egymillió forint egyáltalán nem sok pénz,ennyi pénzzel még kb éppen csak kiléptél a félig roncs világot háromszor megjárt vagy kis motoros kicsi autók kategóriájából.Nem nagyon van olyan autó(legalábbis nem tudok róla) ami tényleg tudja mindhárom kitételt.Amelyik 150 lovas 1 millióért 20-25 éves lesz,és lehet alapból megbízható de ennyiért olyanokat kapsz ami le van harcolva,rossz az állapota mert amúgy többet érne.

#7 A Bravo vonalat elengedném mert 1 millióból konkrétan a legeslegalja van amire biztos sokat kell majd költeni,Puntonál ugyanez

2021. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11: Megnéztem hahun a 4-es golfokat 150 lovas tdi-vel, 740-1,2 millió a kínálat, szóval 1 millióért kicsit a közepe fölött lehet választani.

Tényleg húsz év körüliek, de ez nem azt jelenti hogy le van harcolva feltétlenül. Ha pedig néhány éves, pár tízezer kilométert futott autó kell, akkor abból 80 lóerős 3 hengeres sincs ennyiért.

2021. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem Astra H 2.0 t benzines 170 lovas autóm van, bár kicsivel 1 milla felett mozognak, de szerintem jó alternatíva. Az enyém sima 5 ajtós, a hétköznapokban is jól használható, de a német autópályán is megállja a helyét. Az 1.9 cdti 150 lovas sem lenne rossz, de azt ennyiért hanyagolnám, inkább 1,5 millától érdemes nézelődni, bár 2.0 t-ből is.
2021. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

VTI Civic. Pl. 6 gen.

160le gyárilag és általában a 20 éves autók is hozzák a 150+-t.

Teljesen jellegtelen, hétköznapi külső. Van sedan és hatchback is.

Kb. 1 milla.

2021. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sleeper nem 150 nél kezdődik, tegyél még egy százast hozzá

Amugy 1 milláért jó állapotút sem tudsz venni nem egy sleepert

2021. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!