Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Am jogositványhoz kell a 8...

Am jogositványhoz kell a 8 általános?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

#10

2018-ban raktam le, egyik ismerősöm pedig éppen most (még általánosba jár). Azzal, hogy az oktatást megkezded, el tudod olvasni és értelmezni a jelentkezési nyomtatványokat alkalmasnak tekintenek. Nyolc általános, orvosi vizsgálat, meg sajnos IQ-teszt sem kell. Pedig asszem itt az oldalon is sokan vannak 50 alatt (ezzel nincs is semmi baj, csak nem érdemes világgá kürtölni).

2021. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Én jártas voltam ebbe..8-ba tettem le a am jogsit amikor nem volt meg a 8 általános még..Tehát nem kell..Am-hez semmi nem kell csak annyi hogy 14 legyél..Van egy gyerek a volt sulimba aki 7-es mert megnbukott.. Neki is van Am jogsia. Tehát nem kell. Akik meg azt írják hogy kell nincsenek ezzel tisztába.A1hez már kell.
2021. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá! Még általánosban én és több osztálytársam is letette, nem rég volt.
2021. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!