Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japán autóknak általában...

Japán autóknak általában ritkábban van baj a motorjával mint a többi autónak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen
2021. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ja.
2021. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
A német autóktól biztos jobban birják.
2021. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

Mazda volt az előző autóm, hát ha nem költöttem rá az árának a 4x akkor semennyit.


Most bmw-m van fél éve és azóta csak 2 olaj csere kellet meg egy kardán tengely tartót cserélni rajta.


Jaa a mazda 1/2 évig volt a tulajdonomban.

2021. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
#4: Itt a motorról van szó, motorjára hogy költötted 4x az árát? Ja, megvetted 100-ért az autót szar állapotban és használhatóvá tetted?
2021. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5

Álmodban maximum. Én nem te vagyok, hogy valami szutyok opelel járkálok..

2021. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Opelt sosem vennék xd mondjuk Mazdát sem, nem vagyok magam ellensége. De amúgy komolyan kérdeztem, mit tudtál az ára kétszeresét költeni egy Mazda motorjára?
2021. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Az autóról beszéltem, nem csak a motoról. (igen tudom, hogy kifejezetten a motor volt a kérdés) és nem teljesen arra válaszoltam. ->mielőtt még bele álnál ebbe is.

És hozzáteszem mégegyszer, hogy nem a motorjára költöttem a 4x hanem magára az autóra.

2021. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vettél 100K-ért egy 30 éves rom Mazdát és most görbül a szád széle, hogy szegény szétesett maga alatt. Agy?! Nincs? Nincs hát. Mellesleg 1 példa a millió ellen, lmao. Volt egy munkatársam, már elment nyugdíjba, aszondja világ életében Mazdája volt, 25 évig használt 1 autót, semmit nem költött rá olajcserén meg kopó alkatrészeken kívül. Utána is Mazdát vett, természetesen annak se volt soha semmi baja. És még kereken 5398 ilyen hozzászólást, véleményt, tapasztalatot olvastam német és angol nyelvű oldalakon is külön-külön. Csupán az egész világ szereti és imádja a Mazdákat, semmi gondjuk nincs vele, de neked állandóan gondod volt vele. 1 a millió ellen. Persze előfordul, de inkább azt mondom, hogy a kacsa a hülye ebben a kérdésben és nem a víz. :)
2021. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Agyad neked nincs, mert úgy próbálod el találgatni, hogy nekem mennyibe kerűlt a mazdám.

Ráadásul neked nem is volt még csak a munkatársadnak és természetesen az interneten olvasott hozzászólások alapján akarod megmondani a frankót.

Meg ne magadból indulj ki, hogy van egy szakadt autód, akkor biztos másnak is az van. Hidd el nem akarod te tudni mennyi volt az autóm. A 30 évesre autóra meg annyit, hogy szintén nem te vagyok. (ha már csak így ismeretlenűl, ennyire tudjuk hogy kinek milyen értékű autója van) 9 éves volt a mazdám. Az árát meg találd ki.

2021. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!