Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vehetek?

Milyen autót vehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 800 ezer lenne az, amiért autót szeretnék venni. Ez csak a vételár.

Nagyon bejön a dízel autóknak a fogyasztása.. Merész lenne egy dízel kezdésnek? Havonta kb 1000km-t mennék, maximum 1100, viszont azt vagy pályán vagy 90-el máshol.

Sokan mondják, hogy az MK1-es focusok jók, viszont a 2.0 focus 10-12 litert eszik.. nekem az már naagyon sok.

Havi 100 liter üzemanyag.

Köszönöm szépen a válaszokat.



2021. máj. 9. 19:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A swiftek jó autók, csak ne vedd meg nagyon kicsi motorral, mert az pályán nem lesz jó, én vezettem pályán 120 lóerőset,az bőven elég, de még a 95 is, de 90 alá azért nem mennék, ha sokat használnád pályán.

A swiftek meg gyakoriak is, sok utángyártott alkatrész van, autós körökben nagyon elismert, meg nagyjából minden szerelő ismeri csavarról csavarra.

Annyit tudok még ajánlani, hogy a kinézett autó motorját nézd meg a neten, hogy mennyire megbízható, mert nagy márkáknak is vannak rosszabb és jobb motorjaik, a rosszak sok esetben sokkal olcsóbbak.

2021. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ezek a linkek hasznosak lesznek:

[link]


[link]


[link]


A totalcar yourube csatornáját is ajánlom, mindenesetre a swiftel nem jársz rosszul.

2021. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt annyira nem tudom viszont, hogy a ford focus mennyire megbízható. Mert ha a "magas" fogyasztáshoz megbízhatatlanság is társul, akkor tényleg offolom.
2021. máj. 12. 09:36
 24/29 A kérdező kommentje:
Valószínűleg maradok majd a focusnál, mert nagyon tetszenek, és sok jót hallok a futóműről is. Meg kell barátkoznom a nagyobb fogyasztással és annyi. De rosszat tényleg nem mond róla senki, pedig itt gyakorin is sok az utálkozó, de inkább a vw márkát szapulják.
2021. máj. 12. 10:01
 25/29 anonim ***** válasza:

A vw tényleg nem olyan jó, sok ismerősömnek volt/van ilyen korú focusa, nem panaszkodtak rá. Én azokhoz sajnos nem értek, de gondolom van róla sok teszt/cikk a neten.

Ilyen korú autóknál már az is számít, hogy milyenek voltak az előző tulajok, nézd át/nézesd át alaposan, mert egy suzuki is lehet rossz, ha nem foglalkoztak vele, és ami nagyon fontos az a rozsda, nézz alá mindenképpen.

2021. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Mennyire számít autó vásárlásnál, hogy előtte hány tulaja volt? Ügyfélkapun le tudom kérdezni. Meg kell ijednem, ha 10-15 tulaja volt? Vagy ha 7?
2021. máj. 12. 10:22
 27/29 anonim ***** válasza:

Ebbe beleszámolják a kereskedőket is. Viszont, ha külföldről jött, akkor az ottaniakat nem.

Én nem vennék ennyivel autót, mert az lesz az érzésem, hogy azért adták el, mert valami nagyobb baja van, ez lehet, hogy így is van, de lehet, hogy nem. Az biztos, hogyha majd elakarod adni, akkor nehezebb dolgod lesz.

Még én arra szoktam figyelni, hogy az előző tulajnál mennyi ideig volt, ha nagyon rövid ideig, az gyanús lehet, kivéve persze ha kereskedés.

2021. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én még 10-15 tulajos autót nem is láttam, pedig 20 körülieket néztem. Én a 7-et is soknak találnám, de simán lehet, hogy nincs semmi baja, csak lehet, hogy az előző tulajok kereskedésbe adták be.

Én inkább elkerülném ezeket, de ezt neked kell eldöntened, az állapot a legfontosabb és az alapos átnézés.

2021. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
A legelső focust ami szembe jött megnéztem és 12 volt. Talán 400 ért kínálták.
2021. máj. 12. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!