Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ittas vezetésnél van enyhítő...

Ittas vezetésnél van enyhítő körülmény?

Figyelt kérdés

Elképzelt eset:

Megittam 1 üveg sört. 1 óra múlva valakit be kell vinnem sürgossegire mert mondjuk eltort a keze.


2021. máj. 10. 09:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%
A mentő nem tud kimenni, képzett sofőrrel és ápolóval, de te képzetlenül ugyanezt megteszed olyan járművel, amin nincs megkülönböztető jelzés, természetesen nem is használhatnál ilyet, plusz még alkoholos befolyásoltság alatt állsz, erre még rájön az esetleges pánik a családtag állapota miatt. Rakd össze.
2021. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
20-as, igazad van. Ez Egerben történt, így öt perc alatt ott voltunk a kórházban, igazság szerint eszembe se jutott a mentő. De tényleg igazad van, lehet, hogy ma már máshogy csinálnám.
2021. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#21

igen, Kevés 4 kerekes terepjáró mentővel találkoztam eddig.

Azért az alkoholos befolyásoltság nem ott kezdődik hogy 1 sört megittam egy órája és még talán kimutatja a szonda.

2021. máj. 10. 13:38
 24/27 anonim ***** válasza:
89%
Jó, mindenképp neked van igazad, te a négykerekeddel a piroson is átmehetsz. De csak te.
2021. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Oké, nyilván benn laksz a szibériai tajga kellős közepén, mert MO-n aztán sok olyan település van ahova olyan utak vezetnek ahova csak terepjáró képes bemenni.


De ezt is megoldják, erre vannak a tűzoltók pl, szóval ez sem érv arra, hogy ittam egy sört, de csak terepjáróval tudok kimenni.

2021. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha szemmel láthatóan az utasod sérült nem fog megszondáztatni, hanem beáll eléd kéklámpával és nyitja az utat előtted.
2021. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

ITGuy, nem véletlenül vagy te ITGuy...


:D

2021. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!