Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valószínűleg egy Mercedes cla...

Valószínűleg egy Mercedes cla osztalybol szeretnek egy autót vásárolni érdemes németből hozni?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok, nagyon tetszenek a CLA osztályban levő mercedesek. A keretem kb 5.000.000Ft de akar 5.5000.00 is lehet, megeri esetleg Németországból hozni az autót? Mik ennek a koltsegei ha onnét szeretném hozni?
2021. máj. 12. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem öreg a típus, 5 millióért nagyon a hazai kínálat alján találod magad.
2021. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így van, kintről érdemesebb lenne akkor?
2021. máj. 12. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ez a kínálat legalja árban. Tehát nincs rá pénzed. Kintről sem lenne.

Másrészt tucatautóért nem éri meg kimenni.

Vannak kalkulátorok a költségekre, vannak kereskedők, akik ilyenekre specializálódtak, még talán közelítő árakat is találsz kis utánajárás után. Több százezerre rúg a költség (szállítás, honosítás, a te kiutazásod stb)

2021. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 crudy ***** válasza:
Most papiroztam be az automat. Januar elejen kertem idopontot vizsgara, tegnap lett meg a rendszam. Vizsga 50 ezer, regado 130, ideiglenes rendszam es biztositas par szaz euro, haza ut egy tele tank, kiut repulovel 20 ezer, nekem ingyen volt de ha valakit megbizol, hogy papirozza be az 30-50 ezer, rendszamtabla 8500. Erdemes atgondolni, hogy kintrol hozol be autot.
2021. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!