Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kell ahhoz ,hogy külföldi...

Mi kell ahhoz ,hogy külföldi papíros autót Magyarországon forgalomba helyezzek? Mik lehetnek a buktatók?

Figyelt kérdés
Ilyen autót szeretnék vásárolni? Mik kellenek hozzá? Gondolom a külföldi papírjai? Adásvételi?

2021. máj. 15. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az autót kereskedésből veszed kérik majd azt a szerződést amivel a kereskedébe került.Jobb ha priváttól veszel vagy írsz egy új adásvételit mintha a régi tulajtól vetted volna.Jó ha van rajta Tüv (műszaki) mert úgy 30-40 ezerrel több a vizsga.Jobb ha te mész ki érte szerintem.
2021. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A buktató az, hogy a hátsó kertben nepperkedő rézbőrű egy félig kitöltött német adásvételit ad majd neked. Az eladó adatai vannak kitöltve, te beírod a sajátodat és úgy néz ki, mintha te vetted volna, ő nem szerepel az üzletben, ahogy kilépsz a kapun azt is letagadja, hogy látott valaha, semmiéle jogorvoslatra nincs lehetőséged.

Kell egy szabályos adásvételi és a kinti papírok.

2021. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont ezt akarta ma bejátszani #2 .

Nem hagytam magam megmondtam, helyezze ő forgalomba !

2021. máj. 15. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Attól még, hogy ő helyezi forgalomba, de a te neved van a német adásvételin nem vagy előbbre. Max annyival, hogy a műszakin is áttolja az alkalmatlan autót.
2021. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!