Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy külföldi...

Csigusz9 kérdése:

Mennyibe kerül egy külföldi autót, Magyarországon forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A legfőbb kérdésem fent lenne, a további, hogy ez mennyire éri meg? Mennyivel lehet jobb vagy rosszabb állapotban az autók a külföldi autóspiacon? Én személy szerint egy VW Golf 3/4-et akarok 1.9TDI-be. Összesen mennyi lehet ennek az ára, hogy valaki, aki ezzel foglalkozik, behozza az autót nekem, majd le is vizsgáztatja azt, vagy én vizsgáztatom teljesen mindegy. Nekem egy körülberüli pénzérték is jó lenne! A normális, segítőkész válaszokat előre is köszönöm!!
2018. jan. 9. 06:45
 1/1 D. Brasco ***** válasza:
Ha nem volt mar vagy 100 ilyen kerdes akkor egy sem......es mindegyikhez be vannak linkelve a kalkulatorok ahol fillerre pontosan ki tudsz szamolni mindent
2018. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!