Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 225/45/r17 méretben melyik...

225/45/r17 méretben melyik négy évszakos gumit ajánlanátok? Csak negyevszakos!

Figyelt kérdés

Mivel sokat megyek, ezért szeretném a legjobb minőségű gumit tudni az autóm alatt.

Minden méretben más a legjobb, ebben a méretben milyen kizárólag 4 évszakos gumit ajánlanátok?


2021. máj. 16. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem michelin crossclimate van 16 ban, bevált
2021. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat mész, akkor lehet megérné a külön tél és nyári szett. A nyári nyáron jobb minőség, a téli télen jobb minőségű, mint a kompromisszumos négyévszakos. Ha ragaszkodsz a négyévszakoshoz, akkor a prémium gyártók termékeivel nem nyúlsz nagyon mellé. Michelin, Goodyear, Continental...
2021. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

1 vagyok

Most olvasom hogy sokat mész, akkor nemkell gondolkodni, külön téli-nyári kell

2021. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor a három prémium közt keresgélek.

Köszönöm.


Valószínűleg 2 év alatt lefutom a gumit. 95% autópálya mellett, szerintem megéri azt a kényelmet hogy nem kell 2 szett alufelnit tartanom, 2x állni a gumisnál

2021. máj. 16. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom miért lettem lepontozva, én egy évbe kb12000-ret megyek erre még elmegy a négyévszakos, fater 50000-ret erre ha biztonsàgba akarsz lenni akkor érdemes a két szett

3. Voltam

2021. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én se tudom, én felpontoztalak.

Kérdező, érdekes, mert nálam pont pályán kopik kevésbé a gumi. Egyenletes tempó, kevés gyorsítás, lassítás, relatív kevés kormánytekergetés kis ívben, pl parkolási manőverek miatt. Ha külön téli és nyári gumit használnál, akkor nem 2 év alatt kopna le, hanem 4 év alatt. Valamint a négyévszakos gumik általában drágábbak, főleg ilyen méretben. A felnit egyszer kell csak megvenni és végig kiszolgál. De ahogy gondolod. Azt is meg lehet érteni, ha nincs lehetőséged magadnak átszerelni, tárolni.

2021. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy decembertöl januárig vagyok itthon, évközben pedig csak összesen 4-6hetet.

Nem tudom magammal vinni a szetteket, vagy pedig csere miatt hazaszaladni. Általában mindig máshol, akár spanyolban dolgozom hónapokat.

Nagyon sokat utazom, jórészt pályán. Vagy hazajutok vagy nem.

2021. máj. 16. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!