Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vehetek?

Milyen autót vehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Éppen jogsizom, Érdeklődni szeretnék, hogy milyen autót vehetek ilyen megtakarítás illetve használat mellé? :)

Évente nagyjából 11-12 ezret mennék, de ennél többet soha.

Havi 80 ezer forintos megtakarítással milyen autót engedhetek meg magamnak? :) A vételárat most hagyjuk, engem csak az érdekelne, hogy ennyiből milyen kaliberű autót tarthatok fent gond nélkül?

A havi 80 ezer forintban bele lenne kalkulálva a kötelező biztosítás. Tehát havonta nyugodt szívvel maximum 80 ezer forintot költenék az autóra, az üzemanyagon kívül. (Nyilván ha nincs gond vele, akkor félrerakom minden hónapban arra az esetre, ha bele kéne nyúlni)


Légyszi márkát, modellt és évjáratot is írjatok, mert eléggé "kezdő" szemléleteim vannak ezekről :) Köszi szépen.



2021. máj. 16. 19:57
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Mindegy milyen márka, megbízható legyen és bírja az autópályát ha kell néha. (De inkább lakott területen kívüli utazások lennének.)
2021. máj. 16. 19:58
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
Swift 1.3, évjárat (széria) a kereted függvényében bármelyik, a legújabb amelyik még normálisan kijön.
2021. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Azt mondják 6 havi keresetnél ne kerüljön többe az autó. Ez az én esetemben a maximum vételár 1.200.000Ft lenne.
2021. máj. 16. 20:00
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Havi 80 úgy, hogy az üzemanyagot nem számolod bele, az kb minden átlag autóra elég. Sőt, még a kisebb prémiumokra is. Feltéve ha nem valami kotlát veszel, amivel havi szinten szervízbe kell járni.
2021. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Egyébként nincsenek nagy igényeim, szervó, klíma, első 2 el. ablak, elektromos tükör. Kb ennyi. Ford Focus MK1 például nagyon tetszik. Esetleg MK2
2021. máj. 16. 20:07
 6/26 A kérdező kommentje:
Mk1 focus fenntartható lenne ennyiből?
2021. máj. 16. 20:11
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Bőven
2021. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Én a japán szívómotoros autók híve vagyok, de kinek mi. Szóval én a helyedben Toyota Yarist, Honda Civicet vagy valami hasonlót nézegetnék. Gondolom, család, gyerekek nincsenek, tehát nagy csomagtér nem kell.
2021. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Igen, valóban, nagy csomagtér nem kell, gyerek még nincs :D

Valahogy a Ford illetve mazda 6 kombik tetszenek, másból nem vennék kombit :D

2021. máj. 16. 20:27
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Jók is a szanaszét hajtott Honda Civicek. Az a baj azokkal, hogy igazi hülyegyerek autók, aztán valószínűleg úgy is bántak vele korábban.
2021. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!