Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlásra mit érdemesebb?

Autóvásárlásra mit érdemesebb?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék vásárolni. 2007-2010 közöttit. Szerintetek érdemesebb Magyarországit(hazait) nézni vagy inkább Németországból behozni egyet? Mert nézelődtem itthon, de nehéz jót kifogni. Németország sem egy kánaán ott is keresni kell egy jót. De talán lehet egy jót találni

2021. máj. 19. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb eséllyel találsz kint jobb autót (csak érts hozzá), olcsóbb nem lesz, mert a jó példányok ott is jó áron kelnek el.
2021. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam. Mert papirozással kb. annyiba jövök ki mintha itthon vásároltam volna. Csak ahogy nézegettem állapot alapján jobbak vannak.
2021. máj. 19. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért a Német és Osztrák járgányokat ebben a korban igencsak nézd át, főleg a 2007-es évjáratosokat, mert ezekben az országokban azért jobban súznak, mint itthon, az meg azért tud károkat okozni. De ha nem rozsdásodnak, akkor lehet jókat kifogni. De azért ot se mind megkímélt, sőt, a nyugatiak előszeretettel használják addig, amíg le nem gatyásodik, aztán rásózzák valami keleti nepperre.
2021. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fél millió behozni egy autót, ekkora árréssel már találsz legalább olyan jó állapotút a 10 éves autók között
2021. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hazait vennék, lekérdezhető előélettel
2021. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Audi TT ami érdekelne. Nagyon sok leharcolt darab van itthon. Voltam megnézi 3-4et. Abból kettő bátya volt. Egy roncsá volt használva. Az utolsó az szép volt csak irreálisan magas árat kér érte. Azért gondoltam, hogy inkább Németországból
2021. máj. 19. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Németországból sokkal nagyobb kínálatból válogathatsz, nézz szét, biztosan találsz neked megfelelőt.
2021. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2007-10 közötti Audi TT-k kinn se lesznek jobbak. Legalábbis reális áron nem.
2021. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom. Vagy német fiatalok ribolták vagy törökök koptatták rommá
2021. máj. 19. 21:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen öreg és "tucat" autóért nem éri meg kimenni.

Túl sokba kerül.

Kint sem gombokért adják a jó autót.

Van 25 autó jelenleg hahu-n, nézz meg többet. Nekem 12 darabos kínálatból sikerült találni jót (A 12. megtekintésére)

2021. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!