Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy szerelő tönkre vágta...

Ha egy szerelő tönkre vágta az autómat azzal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról van szó, hogy valamit nem csinált meg amit adott esetben illő lett volna és most lehet hogy kuka a motor. Röviden tömören.
2021. máj. 19. 20:56
1 2 3
 11/25 SándorÚr ***** válasza:
100%
ha nincs számla pontos leírással akkor semmit se tudsz csinálni.
2021. máj. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Lista van rola. Nem fukarkodas kérdése, semmivel nem jobb egy márka szerviz, felenk pont van egy pár amiről hallottam épp elég rosszat illetve van személyes tapasztalat a családban rola. Miért kellett volna nekem mondanom hogy mossa ki? Ha egy csaj viszi el a kocsiját akkor azt is ő mondja meg hogy hány newtonnal húzza le a hf csavarokat? Irreális az allitasotok miszerint nekem kellene meg azt is kitalálni hogy milyen műveleteket végezzen vele az illető. Akkor minek autószerelő az autószerelő ha nem képes önálló precíz munkára? Szo sem volt arról hogy pénz híján lennék és mondtam volna hogy haver oldd már meg ennyiből vagy hasonló
2021. máj. 20. 06:15
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha jobban tudod miért nem te csinálod?
2021. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Kb csak azért mert nincs aknám
2021. máj. 20. 11:16
 15/25 anonim ***** válasza:
Hengerfejezéshez?
2021. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tuod hogy szokás kimosni a motort? Friss olaj, mennek vele pár ezer km-t és lecserélik. Ilyenkor ha volt benne, akkor az olajszűrőben lesz fémreszelék. Ha jól értem neked eddig oké, már csak egy olajcsere kéne...
2021. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Megírta, nincs aknája, máshogy szerinte nem lehet csinálni ezért aztán hülyézi a szerelőt.
2021. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem a hengerfejezeshez nincs aknam hanem ahhoz hogy levegyem a kartert, illetve mivel az akna felett szokott lenni tető= garázs ami nekem nincs. Illetve garázs van csak akna nincs, így ennek híján nem fogok motort bontani hogy belefujja a motorba a port a szél. Igen volt pár ezer ami 1500 volt le is cseréltem és új szurot is tettem, nem vagyok idióta.
2021. máj. 20. 15:49
 19/25 anonim ***** válasza:

"Nem fukarkodas kérdése, semmivel nem jobb egy márka szerviz"

De jobb. pl pont emiatt, ott felelősséget vállanak a munkájukért, és jobb minőségben dolgoznak. (igen ott is biztosan van kókler szerelő, de századannyi mint maszekban)


"Ha egy csaj viszi el a kocsiját akkor azt is ő mondja meg hogy hány newtonnal húzza le a hf csavarokat"

1. Nem neki kell. De vagy megmondja a "művelet" megnevezését (pl időszakos szervíz, motorgenerál stb) vagy a konkrét hibajelenséget ("kopog a futómű, javítsa meg"). Az amit te írsz, a "rendberakás" pont ezért problémás, mert az nem egy olyan jól definiált művelet, mint pl a "nagyszervíz", amiben a gyártó megadja, hogy miket kell elvégezni. De egyébként a motor bejáratást ebben az esetben sem a szerelő végzi el soha, még új autóknál is neked kell.

2. Mit számít hogy csaj viszi vagy csávó? Ekkor hímsoviniszta kretén állat vagy? Én férfi vagyok, és én sem tudom mekkora nyomatékkal kell MEGhúzni a csavarokat a kocsimban (LEhúzni egyébként a vécét szoktuk, nem a csavart...)


"illetve mivel az akna felett szokott lenni tető= garázs ami nekem nincs. Illetve garázs van csak akna nincs"

Karter bakokon is simán le lehet venni, nem kell akna.

2021. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Látják sztem rajta, hogy egy kötekedő ugribugri.
2021. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!