Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan oldottátok meg, hogy...

Hogyan oldottátok meg, hogy megkaphassa?

Figyelt kérdés
Kérdésem azokhoz szól, akiknek B típusú rendszám van az autójukon.

2021. máj. 21. 22:31
 1/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
kérni kell
2021. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De alapos indok nélkül nem adják meg. Ha elfér a normál típusú is, akkor nem adnak B-t.
2021. máj. 21. 23:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérdésem arra irányult, hogy milyen valtoztatások lettek csinálva az autón.
2021. máj. 21. 23:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mit változtattál az autón.
2021. máj. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltam én már az NKH-nál, mert ugye ők adják ki az engedélyt. Gondoltam, hogy kedves leszek, szimpatikus, hátha pofára meg lehet oldani, de elzavartak.
2021. máj. 22. 20:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Valaki úgy oldja meg, hogy például az ebay-ről rendel lökhárítót vagy csomagtérajtót (attól függően, hogy melyikben van kialakítva a rendszám helye). Az USA-ban rövidebbek a rendszámok, ezért nem fog elférni az A típusú, és lehet menni az NKH-hoz, hogy mit tudom én, összetört a régi lökhárító vagy csomagtérajtó, és ilyet találtam bontottan. Viszont én hiába rendelnék kintről, az ugyanúgy néz ki, mint az enyém. Tökéletesen elfér rajta a hosszabb rendszám is.
2021. máj. 22. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy amerikai autóm van...
2021. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze, de az másabb eset, mert annak olyan a kialakítása. Én meg olyat ismerek, akinek amerikai autója van, és a rendszám is amerikai rajta. 1-2 amerikai rendszámos autó, ha van az országban, a konzulátusi autókat nem számítva.
2021. máj. 22. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Következő nap jön a vágott rugó, sötétített hátsó lámpa, USA module, nyitott rendszer, "chip" tuning, kínai xenon (természetesen sz@rul beállítva) de rohadnak a sárvédőívek, küszöbvégek és a típusra jellemző egyéb finomságok.

Hétfőn munka, inkább pihenj holnap.

Sose lesz ennek vége..

Amúgy van rá megoldás, de a futóművet rakasd inkább rendbe a 10+ éves kotládon. BMW?

2021. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9


Köszönöm a kioktatást, de hétfőn amúgy sem lesz munka.

2021. máj. 23. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!