Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amikor 2022-ben az ellenzék...

Amikor 2022-ben az ellenzék végre leváltja a fideszt, szerintetek a kaleta ügyet előveszik majd újra, hogy megkaphassa méltó büntetését?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 20:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Honnan tudod hogy kormányváltás lesz? jósnő vagy?
2021. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
hát, már kb teljesen padlón a fidesz népszerüsége, elrontotta a járványkezelést, 25 ezer embert megölt és hát, egyre csak nől a népszerüsége az ellenzéknek, szóval boritékolhatod!
2021. ápr. 18. 20:04
 3/29 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy váltják le. A sok agymosott fideszes ugyanúgy rájuk fog szavazni.

Pedig borzasztó ami már megy. Bármilyen változás jó lenne.

2021. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
16%
Még ha le is váltják, az ügyészség, Polt Petya ugyanúgy a helyén lesz még.
2021. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Minden internetes fórumon már csak szídják a fideszt, biztos leváltják!
2021. ápr. 18. 20:18
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

HA lesz kormányváltás, remélem. Elő kellene venni ezt a fideszes pedofil-ügyet is:


[link]

2021. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
ha egyszer valaha lesz kormányváltás, remélem előveszik az összes mocskot, kaletával együtt
2021. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező az előző választásnál is ez volt ha visszaemlékszel. A net tele volt azzal, hogy senki nem szavaz a fideszre. Én is elmentem szavazni, bíztam a változásban... az eredményt meg tudjuk. Ha fenntartod addig ezt a kérdést, meglátjuk kinek lesz igaza.
2021. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%

"szerintetek a kaleta ügyet előveszik majd újra, hogy megkaphassa méltó büntetését?"


Jogerős ítélettel lezárt ügyet nincs lehetőségük újratárgyaltatni.


"Amikor 2022-ben az ellenzék végre leváltja a fideszt..."

"kb teljesen padlón a fidesz népszerüsége, elrontotta a járványkezelést, 25 ezer embert megölt és hát, egyre csak nől a népszerüsége az ellenzéknek"


Ugyanazt mondom, mint az előző választás előtt: az ellenzéktől szép teljesítmény lenne, ha annyit el tudna érni, hogy a Fidesz most már ne kétharmados, hanem sima többséggel kormányozzon. Erre most több esély van, mint 4 éve, ennyi tény.


De arra nincs reális esélyetek, hogy a Fideszt legyőzzétek.

2021. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon sok embernél most telt be a pohár. Én például az elmúlt 10 évben nem voltam szavazni, de 22-ben ott leszek. Szóval ne 2018-al példálózzatok, mert akkor még én is vártam a sült galambot, hogy más majd elmegy helyettem. Azóta már én is tudom, hogy ez nem így megy. Megyek előválasztani is.
2021. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!